23.11.2012 Справа № 2605/18783/12
справа ун. № 2605/18783/12
провадження № 2-н/2605/647/12
УХВАЛА
22 листопада 2012 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Маринченко М.М., перевіривши заяву Комунального підприємства «Житлосервіс «Приозерне»Оболонського району у м. Києві про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги,
встановив:
Заявник звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги, надані за адресою АДРЕСА_1, за період з січня 2009 року по жовтень 2012 року у розмірі 23416 грн. 79 коп.
Відповідно до довідки форми №3 КП «Житлосервіс «Приозерне»у квартирі АДРЕСА_1 не зареєстровано жодної особи, тоді як у розрахунках заборгованості вказано, що у квартирі проживають і користуються послугами 2 особи без зазначення відповідних підстав нарахування плати за житлово-комунальні послуги з розрахунку на 2 осіб.
Також, згідно доданої зо заяви довідки, станом на грудень 2008 року, заборгованість по вказаній квартирі була відсутня, а станом на січень 2009 року заявником донараховано заборгованість в розмірі 11426 грн. 14 коп. з зазначенням «кв.оп.04.03. донар.»без зазначення за який період та на підставі чого було здійснено такий перерахунок.
Крім того, заявник просить стягнути заборгованість, яку суд не вважає безспірною, оскільки вона нарахована за період, який виходить за межі позовної давності.
За змістом п.2 ч.3 ст.100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу у разі, якщо із заяви і поданих документів вбачається спір про право.
Оскільки з поданих документів вбачається спір про право, у прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити.
Відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 100, 101 ЦПК України
ухвалив:
Відмовити Комунальному підприємству «Житлосервіс «Приозерне»Оболонського району у м. Києві у видачі судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подання в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги на ухвалу суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя М.М. Маринченко