УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
9 квітня 2014 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Олійник А.С., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2, ОСОБА_3 на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 30 вересня 2013 року, ухвалу апеляційного суду Харківської області від 22 січня 2014 року у справі за позовом комунального підприємства "Харківські теплові мережі" до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання та зустрічним позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до комунального підприємства "Харківські теплові мережі" про визнання права не купувати послугу теплопостачання, зобов'язання від'єднати квартиру від центрального опалення, відшкодування моральної шкоди,
в с т а н о в и в:
Рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 30 вересня 2013 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Харківської області від 22 січня 2014 року, первісний позов задоволено частково. Стягнуто з відповідачів на користь позивача заборгованість за період з листопада 2009 року по листопад 2012 року у розмірі 5 463 грн 77 коп. у рівних частках. Вирішено питання про розподіл судових витрат. В іншій частині первісного позову відмовлено. У зустрічному позові відмовлено.
У касаційній скарзі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 просять скасувати судові рішення у справі, посилаючись на неправильне застосування норм матеріального права та порушення норм процесуального права.
У відкритті касаційного провадження у справі необхідно відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 4 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Доводи касаційної скарги, додані до неї матеріали, зміст рішення суду першої інстанції та ухвали апеляційного суду не дають підстав для висновку про неправильне застосування норм матеріального права чи порушення норм процесуального права при ухваленні зазначених судових рішень.
Керуючись п. 5 ч. 4 ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити ОСОБА_2, ОСОБА_3 у відкритті касаційного провадження на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 30 вересня 2013 року, ухвалу апеляційного суду Харківської області від 22 січня 2014 року у справі за позовом комунального підприємства "Харківські теплові мережі" до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання та зустрічним позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до комунального підприємства "Харківські теплові мережі" про визнання права не купувати послугу теплопостачання, зобов'язання від'єднати квартиру від центрального опалення, відшкодування моральної шкоди.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого спеціалізованого суду України А.С. Олійник
з розгляду цивільних і кримінальних справ




