Нещодавно на ім’я начальника УДАІ України в Сумській області надійшла подяка від мешканця області, який висловлював щирі слова вдячності в адресу працівників Державтоінспекції за небайдужість та вчасно надану допомогу.
У палку спеку ніхто з учасників дорожнього руху не зупинився, щоб надати допомогу водієві автомобіля, і лише працівники ДАІ помітивши, що керманич не може продовжити свій рух, одразу запропонували допомогти.
У листі автор висловив свою вдячність інспекторам, які не залишились байдужими до водія, в той час коли автомобіль мав технічні несправності.
«Прошу Вас выразить благодарность…. за проявленный профессионализм, коммуникабельность и отзывчивость к участникам дорожного движения», — зазначив у листі водій.
Букмекери не вірять у перемогу «Шахтаря» над «Ювентусом»ДонецькийШахтарвважають аутсайдером у виїзному матчі Ліги чемпіонів протиЮвентуса.
У Тернополі вперше показали роботи всіх лауреатів мистецької премії ім. Михайла БойчукаКоли закінчується зима зявляються квіти. Їх небагато. Але прийде літо їх буде тисячі. Так і ми, художники: нас небагато, але прийде літо. Ці слова, як на мене, своєрідний рефрен життя й водночас ...
| На Вінниччині працівники ДАІ вилучили у водія вогнепальну та холодну зброюНезареєстровану мисливську рушницю 16-го калібру та ніж з ознаками холодної зброї виявили працівники ДАІ у Москвичі, власником якого є 52-річний мешканець міста Гнівань.
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу до судових рішень, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу до судових рішень (реєстр. № 11215), поданий народним депутатом України Пилипенком В. П.
|