Днями, в управлінні ДАІ Хмельницької області, відбулась зустріч з місцевими мас-медіа.
Під час брифінгу обговорювались питання щодо проведення профілактичних заходів «Автобус-2014», попередження аварійності на пасажирському транспорті, зміцнення транспортної дисципліни серед водіїв автобусів і мікроавтобусів, наведення належного порядку в сфері пасажирських перевезень, легалізації діяльності перевізників, забезпечення якісного та безпечного обслуговування пасажирів.
Також, обговорювались питання запобігання хабарництву, корупційним проявам серед особового складу Державтоінспекції та недопущення випадків надання правопорушниками неправомірної винагороди працівникам ДАІ за не притягнення водіїв до відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.
Журналісти цікавились та, відповідно, отримали відповіді й про інші ініціативи Державтоінспекції, що відбуваються в області. Як виявилося, в українських реаліях гострих питань, які потребують негайного вирішення набагато більше, аніж можна собі уявити.