Учора, 25 червня, близько 03.30 в місті Житомирі, під час несення служби інспектори ДПС перевіряли автомобіль «VOLKSWAGEN CADDY», яким керував 19-річний житомирянин.
У ході спілкування з керманичем встановлено, що останній керує автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Результат проведеного огляду на місці зупинки, з використанням приладу «ALCOTEST 6810» («Drager») показав 1,48 проміле.
Під час складання адміністративного протоколу за ч. 1 ст. 130 КУпАП керманич, перебуваючи в службовому автомобілі ДАІ, намагався дати працівникам ДПС неправомірну вигоду в розмірі 100 гривень, з метою уникнення адміністративної відповідальності за вчинене правопопорушення.
На місце пригоди правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу Житомирського міськвідділу та задокументували даний факт.
Державтоінспекція в черговий раз нагадує, що за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі, за ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.
Чудотворна ікона повернулася на СумщинуВідбулася знакова подія для жителів Слобожанського краю. Після майже столітнього забуття до рідних місць повернулася чудотворна ікона Малочернеччинський Образ Христа Спасителя Хліб життя.
Про визнання такою, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 23.11.2005 № 1044, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2012 р. за № 1827/22139 Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 23.11.2005 № 1044
| Про внесення зміни до Положення про порядок формування обов’язкових резервів для банків України та філій іноземних банків в Україні, Національний банк УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 листопада 2012 р. за № 1892/22204 Про внесення зміни до Положення про порядок формування обов’язкових резервів для банків України та філій іноземних банків в Україні
Про продовження строку застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну сірників незалежно від країни походження та експортуМіжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі Комісія) розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі Міністерство) матеріали про результати застосування спеціальних ...
|