25 мая здание КГГА будет готово принять сотрудников
Здание Киевской городской госадминистрации, которое еще в первые дни Майдана заняли активисты, до 25 мая будет готово к штатной работе.
Об этом заявил глава КГГА Владимир Бондаренко на брифинге во вторник.
По словам Бондаренко, здание КГГА практически готово принимать сотрудников.
"Четыре этажа заселены. На первый и второй этажи мы переведем избирательную комиссию, до 25 числа будет полная чистота. Сегодня там закончился ремонт", — отметил он.
Как известно, в декабре 2013 года протестующие заняли здание Киевской городской государственной администрации.
Глава КГГА рассказал, что строители — Киевгорстрой и Киевинвестстрой — будут постепенно ремонтировать здание, двигаясь с верхних этажей вниз.
Источник
Судебно-Юридическая газета
Рейтинг:
4.9/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Сільськогосподарським тваринам присвоять ідентифікаційні номериМіністерство аграрної політики та продовольства України має намір створити Єдиний державний реєстр тварин, за допомогою якого здійснюватиметься електронний облік худоби.
Кримські школярі за безпечні дороги!Саме під таким девізом в Кримській столиці в лютому пройшов черговий етап акції конкурсу шкільних стінгазет Я - проти небезпечних доріг.
| Працівники ДАІ Рівненщини нагадали дітлахам правила безпечної поведінки на дорозі під час літніх канікулДнями правоохоронці спільно з представниками Координаційної ради молодих юристів та громадською ініціативою Рівне велосипедне завітали до Рівненської гуманітарної гімназії №7, аби нагадати дітлахам ...
На Львівщині відбулося зіткнення легковика з двома вантажівками: п'ятеро людей загинулоУ Львівській області на ділянці автодороги Київ-Чоп відбулося зіткнення легкового автомобіля ВАЗ-2105 з двома вантажними автомобілями. Унаслідок автопригоди п'ятеро людей загинуло.
|