У середу, двадцятого листопада, близько сьомої години вечора, в Києві на перехресті проспекту Ватутіна та вулиці Братиславської, до патруля ДАІ звернувся схвильований громадянин. Він пояснив, що тільки що став учасником ДТП, яке сталося неподалік. Згідно правил дорожнього руху, він залишився на місці, а от винуватець пригоди, водій «БМВ», зник у невідомому напрямку. Інспектори одразу ж повідомили про це чергового, а той в свою чергу, передав інформацію про порушника всім патрулям та постам міліції.
Вже за декілька хвилин, схожий «БМВ» був помічений на проспекті Ватутіна. Однак на вимогу інспекторів ДАІ, порушник не зупинився. Патруль одразу ж рушив навздогін за втікачем. Ігноруючи проблискові маячки, звуковий сигнал та численні вимоги працівників ДАІ про зупинку, «БМВ» продовжував мчати, грубо порушуючи правила дорожнього руху та створюючи небезпеку для інших водіїв.
На Московському мосту це авто кілька разів зачепило відбійник. Потім машина звернула на Оболонь. За цей час до затримання порушника підключилось ще кілька екіпажів ДАІ. Кільце навкруг «БМВ» звужувалося і порушник, в черговий раз грубо порушивши правила, не впоравшись з керуванням і врізався у припарковану вантажівку на вулиці Лайоша Гавро. Після цього водій вийшов з машини та ледь тримаючись на ногах, почав лаятися, погрожувати розправою свідкам та намагався нанести ушкодження інспекторам та свідкам пригоди. Як з’ясувалося, затриманим виявився 34-річний киянин. Він категорично в присутності свідків відмовився від експертизи в наркологічному кабінеті, а також не захотів перевіритися на алкотестері.
Відносно водія-порушника працівники ДАІ склали адміністративні протоколи за ст.130, ч.2 ст.122, ст.124.
Державтоінспекція, вкотре застерігає водіїв від керування транспортним засобом у стані сп’яніння, адже таким чином ви наражаєте на небезпеку не лише себе, а й інших учасників дорожнього руху.
Про відмову Дубчаку Ю.І. у реєстрації кандидатом у народні депутати України, Центральна виборча комісіяПро відмову Дубчаку Ю.І. у реєстрації кандидатом у народні депутати України До Центральної виборчої комісії 10 серпня 2012 року надійшла заява громадянина України Дубчака Юрія Івановича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 141.
Про призначення позачергових виборів Бранепільського сільського голови (Бранепільська сільська рада Богуславського району Київської області), Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Бранепільського сільського голови Черняшенка В. В. (Бранепільська сільська рада Богуславського району Київської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" ( 2487-17 ) Верховна Рада України постановляє:
| професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 14 вересня 2006 року "Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів"( 131-16 ) (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 42, ст. 406) за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів присудити Премію Верховної Ради України:
Законопроект о прокуратуре готовится ко второму чтениюИсполняющий обязанности Генерального прокурора Украины Олег Махницкий встретился с председателем Венецианской комиссии Джанни Букиккио и директором Венецианской комиссии Томасом Маркертом в рамках ...
|