Начальника КП "Киевский метрополитен" Владимира Федоренко планируют уволить. Об этом сообщает замглавы КГГА МихаилКостюк.
"Транспортная комиссия Киевсовета уже поддержала предложение депутатов о непродлении контракта с начальником метрополитена. Но решение о снятии Федоренко с должности будет принимать лично глава КГГА", — отметил Костюк.
"Я сожалею, что так случилось, но руководитель такого мощного предприятия должен быть ответственным", — подчеркнул он.
По словам замглавы КГГА, ему пока неизвестно, кто может стать новым руководителем метрополитена. "Считаю, что самый верный способ найти человека для этой должности — это объявить конкурс на замещение вакансии", — говорит Костюк.
Ранее сообщалось, что прокуратура Киева начала пять уголовных дел по фактам нарушений в деятельности должностных лиц КП "Киевский метрополитен", действия которых нанесли государству убытки почти на 13 млн грн.
Кроме того, сообщалось, что стоимость приобретенных столичным метрополитеном в 2011 году эскалаторов была завышена почти на 5 млн грн.
Источник
І живі, і здорові родичі гарбузовіНещодавно зустрівся із земляком, з яким не бачилися років зо пять. Перетнулися наші дороги в овочевому магазині. Той привіз у багажнику своїх невтомних Жигулів кілька мішків щойно викопаної картоплі. ...
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. за № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 р. за № 890/12764 (із змінами), відповідно до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 18.09.2012 № 1248, НАКАЗУЮ:
| Про затвердження порядків розроблення, централізованого водопостачання та водовідведення, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 р. за № 97/22629 Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення
|