НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
05.09.2013 № 1211Про переоформлення ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ «КАЛІПСО ТРЕЙД ІНВЕСТ»
Відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»( 1775-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698( 1698-2000-п ) «Про затвердження переліку органів ліцензування» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Переоформити ліцензію АЕ № 194503 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛІПСО ТРЕЙД ІНВЕСТ» (код ЄДРПОУ 37740570), у зв’язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи з м. Київ, провулок Новопечерський, буд. 5, офіс 5 Г на м. Київ, вул. Звіринецька, буд. 63, офіс 3 А.
2. Ліцензію АЕ № 194503 визнати недійсною.
Голова Комісії
С. Тітенко
В Харькове состоялось первое слушание по делу Ю.Тимошенко против колонииВ Дзержинском районном суде города Харьков остоялось первое судебное слушание по сути уголовного дела о служебном злоупотреблении и подлоге представителей Качановской колонии, в которой с конца ...
Підроблену горілку найбільше полюбляють на ДніпропетровщиніЗа два дні працівники Державної податкової служби вилучили з незаконного обігу більше 40 тис. пляшок алкоголю загальною вартістю 1,2 млн грн.
| Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання, Міністерство внутрішніх справ УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 серпня 2013 р. за № 1335/23867 Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання
Про внесення зміни до пункту 3 Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених, Президент УкраїниУказ Президента України 1. Внести до пункту 3 Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених( 779/2000 ), затвердженого Указом Президента України від 12 червня 2000 року № 779 (зі змінами, внесеними Указами від 24 березня 2003 року № 253 та від 16 травня 2008 року № 444), зміну, замінивши цифри «20» цифрами «40».
|