Адвокат, уголовные дела >
Новости Адвоката >
пов’язаних із здійсненням заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на території Ренійського району Одеської області, Кабінет Міністрів України
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 11 липня 2013 р. № 504-р Київ
Про погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на території Ренійського району Одеської області
1. Виділити Одеській облдержадміністрації 11867,62 тис. гривень для погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 19 та 29 травня 2012 р. на території Ренійського району Одеської області, фінансування яких передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 526( 526-2012-р ).
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету( 5515-17 ).
2. Одеській облдержадміністрації забезпечити погашення зазначеної в пункті 1 цього розпорядження кредиторської заборгованості перед суб’єктами господарювання і подати до 1 вересня 2013 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 70
Юридичний портал Справедливість
Рейтинг:
4.6/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Моє життя має бути безпечним!Саме так називався сьогоднішній незвичайний урок, який правоохоронці Миколаївського гарнізону міліції спільно з психологами провели для дітей, які відпочивають в обласному санаторії Знання.
Оголошено переможців конкурсу кращих будинків та спорудЯ вітаю переможців конкурсу Кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2012 році, в якому взяли участь будівельники зі всієї України та поздоровляю працівників ...
| газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «ГАЛНАФТО-ІНВЕСТ», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро попередження щодо необхідності усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «ГАЛНАФТО-ІНВЕСТ»
Про використання банками інформації з електронних реєстрів митних декларацій при здійсненні контролю за зовнішньоекономічними операціями резидентів, Національний банк УкраїниНАЦIОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ Департамент контролю, методології та ліцензування валютних операцій Головним управлінням Національного банку України в Автономній Республіці Крим та по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням Національного банку України, Операційному управлінню Національного банку України, Асоціації українських банків, банкам України
|