Досудебное следствие:

  • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
  • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
  • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
  • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

  • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
  • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
  • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
  • - изучение материалов уголовного дела и др..;
  • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

  • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
  • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
  • - подготовка и заявление ходатайств;
  • - заявления гражданского иска;
  • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
  • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Улюблена тема Никифора — архітектура

    Улюблена тема Никифора — архітектура

    У Києві експонуються твори одного з кращих представників наївного мистецтва світу

    Людмила БІЛОУС, заступник генерального директора музею для «Урядового кур’єра»

    Виставка у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва — це перша в Україні повна презентація творів художника з колекції музею Никифора у місті Криниця (Польща). На ній представлено 100 робіт митця 1920—1960-х років, виконаних акварельними, гуашевими фарбами та олівцем. Нині ім’я Никифора — під таким псевдо творив польсько-український митець, лемко за походженням, Єпифаній Дровняк (1895—1968) — стоїть в одному переліку з найкращими представниками наївного мистецтва світу: українкою Марією Приймаченко, грузином Ніко Піросманішвілі, французом Анрі Руссо, хорватом Іваном Генераличем, кожний з яких має власний неповторний стиль.

    Таким себе Никифор презентував широкому загалу шанувальників… Фото Володимира ЗAЇКИ

    Мова малювання зрозуміла всім

    Никифор народився у курортному містечку Криниця, що в Польщі. Батька свого не знав, мати була глухонімою, поневірялася з малим сином по чужих людях, виконуючи важку роботу і маючи за це на певний час якийсь прихисток. Никифор успадкував ваду мови і говорив невиразно. До школи майже не ходив, не вмів правильно писати й читати, тому найкращою мовою у спілкуванні зі світом для нього стало малювання.

    Протягом багатьох років ніхто не звертав уваги на бідно вдягненого вуличного художника, який щодня приходив у людні місця міста, розкладав дешеві фарби, олівці, папір і малював, не зважаючи на глузливе ставлення перехожих.

    Міські будівлі художник бачив по-своєму

    Слава і визнання прийшли до Никифора наприкінці 1950-х років.

    Першим серйозно сприйняв творчість Никифора український художник зі Львова Роман Турин. Він почав збирати роботи митця, допомагав йому, сприяв організації його перших виставок у Львові та Парижі.

    Велика заслуга у цілковитому визнанні творчості Никифора належить подружжю краківських мистецтвознавців Еллі й Анджею Банахам, які відкрили у ньому визначного примітивіста, Олександрові Яцьковському, який сприяв виставці у Лондоні 1956 року, та художникові Мар’янові Влосинському, який був його другом і юридичним опікуном. Справжню світову славу Никифорові принесла виставка 1959 року в Парижі. Відтоді роботи художника з успіхом експонували у Польщі, Франції, Бельгії, Швеції, Швейцарії, Данії, Англії, Голландії, Німеччини, Італії, Чехії, Словаччині, Канаді, США. І жодного разу — в Україні.

    …А таким був насправді

    На звороті ставив власну печатку

    Загалом художник створив тисячі малюнків, та велика кількість їх, на жаль, не збереглася. За кожну надану кимось послугу (шматок хліба, кухоль молока, дах над головою) Никифор віддячував малюнками, які часто знищували власники. Не всі на той час могли оцінити належно самобутній дар самоука.

    Творчість Никифора вкладається у певні тематичні напрями: Бескидські пейзажі, побутові сцени, зображення святих, автопортрети. Найулюбленіша тема — архітектура: криницькі вілли і пансіонати, державні установи, церкви, костели, синагоги, фабрики, вокзали, невеличкі залізничні станції. Будівлі він часто виправляв, дофантазовував, надаючи їм урочистого ошатного вигляду. Призначення об’єктів підкреслював символами: на даху державних установ зображував орла, на даху тютюнової фабрики — чоловіка з люлькою, на даху палацу з бальною залою — пару танцівників. Никифорові не доводилося літати аеропланами, проте міста із залізничними станціями та Бескидами на його картинах постають зображеними з висоти пташиного польоту.

    До своєї творчості художник ставився з величезною повагою — як до дуже важливої справи. Закінчені роботи підписував «Никифор художник — Никифор митець» і на звороті ставив власну печатку.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
    Консультации Адвоката
    Рекомендовано адвокатом

    Это Вас точно заинтересует

    Верховный суд Бразилии впервые возглавил чернокожий

    Главой Верховного суда Бразилии впервые назначен чернокожий судья Жоаким Барбоза. В ночь на пятницу он принес присягу на церемонии в столице страны.

    Про внесення змін до постанови НКРЕ від 27.06.2013 № 755, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про внесення змін до постанови НКРЕ від 27.06.2013 № 755 Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанов НКРЕ від 03.04.2001 № 311( v0311227-01 ) "Про здійснення розрахунків у разі відсутності заборгованості постачальника електричної енергії за регульованим тарифом перед оптовим постачальником електроенергії" та від 26.10.2006 № 1419( v1419227-06 ) "Про затвердження Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Правительство ввело представителей органов юстиции в состав наблюдательных комиссий при исправительных колониях

    Кабинет Министров Украины отменил ограничения на участие представителей органов юстиции в наблюдательных комиссиях и попечительских советах при исправительных колониях. Соответствующее правительственное ...

    Верховный суд Англии посчитал, что новостные агрегаторы не нарушают авторские права

    Верховный суд Великобритании постановил, что читатели, просматривающие копии газетных статей в интернете, не нарушают закон. Это решение отменяет постановление Высокого суда Лондона о том, что ...

    Адвокат по уголовным делам
    Об адвокате
    Как много необходимой информации.

    Чувствуется неподдельная забота о ближних. Благодаря занимательному порталу, наконец, надумался купить отдельную линию.
    Статьи по уголовному праву
    Как выжить в тюремных условиях

    Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

    Сайт для заключённых

    Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

    Новости Адвоката
    Как уберечься от рейдеров

    Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

    Мошенники воруют деньги на свадьбах

    Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

    Свидание с интернета закончилось похищением...

    Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

    41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0