Брати-художники Олександр та Сергій Харуки ініціювали запровадження нагород імені видатних українських художників для найкращих робіт магістрів кафедри графіки Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
Над ескізами нагород у трьох номінаціях брати працювали рік і вручили їх Зорині Гетьман, Люсьєні Левко та Наталі Вараві. З наступного року поважне журі присуджуватиме відзнаки прискіпливіше і не у всіх номінаціях.
Вручати номінацію імені себе запросили 85-річного відомого українського мистецтвознавця професора Бориса Валуєнка, який оформив понад сто видань. Він знає не лише випускників трьох поколінь від дідуся до онука, яким читав лекції, а й представників континентів, які приїжджають тепер в Україну влаштовувати виставки графіки.
Метр українського книговидання Борис Валуєнко має надійних послідовників своєї справи. Фото Світлани СКРЯБІНОЇ
«Борис Валуєнко працював на кафедрі графіки 25 років. Він просто знахідка для такого вишу, як наш, що готує фахівців для поліграфічної галузі технічних та образотворчих напрямів. На шести наших кафедрах студенти оволодівають 11 спеціальностями», — сказав «УК» директор Видавничо-поліграфічного інституту Петро Киричок.
Президентом України видано Укази про звільнення, призначення та переведення суддів13 березня 2013 року Президентом України Віктором Януковичем видано Укази № 134/2013 «Про призначення суддів», № 133/2013 «Про переведення суддів», № 132/2013 «Про звільнення ...
«Біла» зайнятість — тільки в половини луганчанНа Луганщині лише 57% населення працевлаштовано офіційно.Понад 2 тис. нових робочих місць зявилося в області за Програмою створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення ...
| Определены издания, в которых в 2014 году будут размещаться объявления о вызове в судПравительство определило издания, в которых 2014 году будут размещаться объявления о вызове в суд. Такая норма содержится в Распоряжении, которое Кабинет Министров Украины принял на своем заседании ...
Про передачу цілісного майнового комплексу дитячого оздоровчого табору “Зміна” у спільну власність територіальних громад Чернігівської області, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу цілісного майнового комплексу дитячого оздоровчого табору "Зміна" у спільну власність територіальних громад Чернігівської області Передати цілісний майновий комплекс дитячого оздоровчого табору "Зміна" (пров. Лісовий, 64, смт Седнів Чернігівської області) у спільну власність територіальних громад Чернігівської області за умови взяття органами місцевого самоврядування зобов’язання використовувати його за цільовим призначенням, зокрема для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і не відчужувати у приватну власність.
|