Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Штрафи як метод досягнення мети

  Штрафи як метод досягнення мети

  Компанії-забудовники зобов’язані передати житло під заселення протягом трьох місяців із дня прийняття його в експлуатацію

  Нещодавно за ініціативою Міжвідомчої комісії, яка займається підготовкою пропозицій щодо ухвалення невідкладних заходів по завершенні будівництва проблемних об’єктів житлового будівництва при Мінрегіонбуді, внесено зміни у чинне законодавство в частині посилення прав інвесторів. За словами голови комісії, заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитра Ісаєнка, для цього оформлюватимуть типову форму договорів про участь у Фонді фінансування будівництва (ФФБ), використання місцевими владними органами контролю за діяльністю забудовників за умови залучення коштів інвесторів (фізичних осіб).

  Непроста ситуація

  Більше того, і це фактично головний чинник змін, забудовники зобов’язані передати під заселення житловий будинок протягом трьох місяців із дня його прийняття в експлуатацію. За словами заступника міністра, Мінрегіонбуд дуже непокоїть ситуація з передачею під заселення житла, що склалася останніми місяцями в Україні. Так, він особисто курирує сумний випадок в Одесі, де така передача від забудовника триває вже кілька років поспіль.

  «Мінрегіонбуд створює систему захисту інвесторів у будівництві. Ми працюємо спільно з іншими зацікавленими органами, зокрема і з Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам, над тим, якою саме має бути ця система», — наголошує Дмитро Ісаєнко.

  Також, як зазначив заступник міністра, компанії-забудовники, що здаватимуть житло під заселення невчасно, штрафуватимуть. Поки що не відомо про розміри таких штрафів.

  Проте інвестори — фізичні особи нині недостатньо захищені. Так, права на нові квартири в будинках первинного житла для громадян — вкладників у будівництво з’являються лише після закінчення зведення і введення об’єкта в експлуатацію.

  А нещодавно кореспондент «УК» дізнався в одного забудовника, що він видає документ, яким засвідчується право інвесторів на володінням новим житлом лише після піврічного, а то і річного терміну введення житла в експлуатацію. Говорити про ризики громадян, які довірилися такій компанії-забудовнику, в цьому разі не доводиться. Усе й так зрозуміло.

  Також часто забудовник, не завершивши зведення житла, оголошує себе банкрутом (начебто скінчилися всі кошти), і триває ліквідація цієї компанії в суді. У таких випадках фізичним особам дуже тяжко повернути свої кошти завдяки Феміді.

  Сподіватимемося, що відтепер кількість довгобудів значно зменшиться. Фото Oлександра ЛЕПЕТУХИ

  Убезпечити від ризиків неможливо

  Що думають із приводу нових дій Мінрегіонбуду девелоперські та забудовні компанії? Чотири відомі фірми, до яких звертався кореспондент «УК», обіцяли прокоментувати, але зволікали, а потім зовсім відмовлялися від спілкування.

  А ось заступник генерального директора з розвитку та маркетингу компанії «ТММ» Олексій Говорун надав свою відповідь. «Ми як учасники будівельного ринку вітаємо все, що стосується уваги до регуляторних механізмів, а також зацікавлені в тому, щоб і будкомпанії, й покупці квартир, що зводяться, виконували свої обов’язки вчасно. Однак є деякі моменти. Так, інвесторів-фізосіб, які купили квартиру на етапі будівництва, повністю убезпечити від ризиків неможливо. Пояснити це можна тим, що будівництво — це довгий операційний цикл, і предмет купівлі — те, що ще не створено», — каже він.

  З одного боку, думка слушна. А з іншого — чи припустимі ситуації, коли люди надали заощаджені гроші будкомпанії ще на етапі зведення будинку або навіть на «котлованному» етапі, а їх не можна цілком убезпечити від ризиків?

  За кордоном, як пояснював свого часу один з банкірів, на етапі зведення ніхто не продає житло, і це навіть заборонено законодавчо. Тож нинішня практика — «новація» пострадянських країн. Звісно, що на «котлованному» етапі житло коштуватиме на 20—30% дешевше, ніж те, що здане. На це і спокушаються майбутні покупці. І їм слід пояснювати всі великі ризики такого кроку.

  Олексій Говорун також наголошує, що до процесу будівництва долучається багато учасників: інвестор, забудовник, генпідрядник, підрядні організації, субпідрядники. «Оскільки процедури мають, як правило, послідовний характер, затримка в оформленні цієї документації — навіть така проста, як оформлення поштової адреси, — розтягується на місяць. Тому дуже хочеться, щоб за умови введення штрафних санкцій (для забудовників, які невчасно здали в експлуатацію будинки. — Авт.) такі самі штрафи сплачували і державні службовці, які навмисне або ненавмисне затримували терміни видачі документів», — зазначає він.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Коли підштовхування до прірви видають за благо

  Чи не найтривожніше у ситуації, про яку йтиметься, намагання однієї зі сторін втягнути у конфлікт колектив. Це, звичайно, може принести його ініціаторам додаткові дивіденди, але працівникам ...

  Державтоінспекція Житомирщини: Зберегти маленькі життя - справа дорослих

  Дорожньо-транспортні пригоди за участю та з вини дітей це завжди надзвичайні події і тривожний сигнал для охоронців порядку на дорогах. Аби звести до мінімуму ризик дитячого дорожнього травматизму, ...

  Про схвалення Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року, Кабінет Міністрів України

  Про схвалення Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року 1. Схвалити Стратегію державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року, що додається.

  «Шуба» для оселедця не здорожчає

  Для більшості українців застілля з 31 грудня на 1 січня чи не найважливіший серед атрибутів вдалого святкування. Тому до нього готуються заздалегідь. Ще одна причина почати робити запаси вже ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Огромнейшее спасибо за этот величайший труд, который Вы делаете постоянно для нас. Умнички!!!

  Весьма оригинальный, интересный и новый интернет сайт! Я хочу отблагодарить вас денежкой. Как это можно организовать?
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0