У столиці Мексики триває 2-денний саміт «Великої двадцятки». В перший день зустрічі учасники обговорили кроки уряду США, спрямовані на зміцнення бюджету та погашення державного боргу.
Експерти вважають, що одночасне підвищення податків та суттєве скорочення держвитрат — так званий фінансовий обрив — може спричинити рецесію у США і мати негативний вплив на світову економіку загалом.
Міністр фінансів Індії каже, що на наступного президента США чекає нелегка робота:
«Сполучені Штати мають знайти рішення, аби попередити цей фінансовий обрив. Той, кого оберуть президентом у вівторок, муситиме працювати з конгресом США і має знайти відповіді.
Європі теж доведеться навести лад у власному домі. Я думаю, що Європа ще не пережила свої найгірші часи. Я сподіваюся, що вони знайдуть рішення і повернуть Європу на шлях економічного зростання».
На саміті мають розглянути можливі заходи боротьби з недовірою до світової фінансової системи. Учасники також обговорюють фактори, що призвели до безробіття та зниження темпів росту світової економіки.
Зарегистрирован еще один языковой законопроектВ Верховном Совете Украины зарегистрирован законопроект о государственном языке, автором которого является народный депутат Николай Катеринчук.
Про перерахування коштів, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро перерахування коштів Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", з метою забезпечення стовідсоткових розрахунків ДП "Енергоринок" з виробниками електричної енергії та НЕК "Укренерго" за товарну продукцію травня 2013 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Як витиснути сік із… води?Дожилися! Вже навіть сік кмітливі виробники виготовляють із води, консервантів та барвників. Таких невтішних результатів нещодавно дійшли в ДП Укрметртестстандарт, перевіривши кілька видів соків, ...
Парламент сократил бюджет судебной системы на 218 млн грн, – В. ПоложишникСегодня, 28 марта с. г., в помещении Высшего административного суда Украины состоялось заседание Совета судей административных судов Украины.
|