14 травня, о 15 годині 15 хвилин, на 102 км автодороги Одеса — Мелітополь — Новоазовськ сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.
За попередніми даними, водій автомобіля «Mitsubishi Lancer», відволікся від керування, виїхав на смугу зустрічного руху де скоїв зіткнення з мікроавтобусом «Mercedes-Benz 312 D». На момент зіткнення в салоні мікроавтобуса перебувало 16 пасажирів.
Внаслідок ДТП семеро пасажирів мікроавтобуса отримали тілесні ушкодження.
Розслідування триває.
| когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ХОКП „ДИРЕКЦІЯ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЇ", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро видачу ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ХОКП „ДИРЕКЦІЯ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЇ"
Про затвердження Положення про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 липня 2013 р. за № 1188/23720 Про затвердження Положення про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду
|