Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Король літаючого м’яча

  Король літаючого м’яча

  60 років тому в голландському Горредайку створено клуб шанувальників волейболу «REVA», названий на честь одного з кращих спортсменів ХХ століття Костянтина Реви

  Народившись у маленькому українському селі, Костя виростав у Глухові.

  1929 року Реви переїздять до Москви, де батько вступає на навчання до місцевої сільськогосподарської академії. Через рік отримують кімнатку в комунальній квартирі в районі славнозвісної Красної Пресні. Навчаючись у школі, з головою поринає у спортивні тренування. На щастя, в мікрорайоні був стадіон, де однолітки ганяли м’яча, стрибали у висоту і довжину, бігали на різні дистанції.

  Саме тоді наставники помітили виняткові атлетичні здібності хлопця. Він дебютував як футболіст. У середині 1930-х усі були впевнені, що на Костянтина чекає велике футбольне майбутнє. Почасти так і сталося: у складі юніорської збірної Москви він став чемпіоном столиці. Водночас наполегливо займався волейболом, стрибками у висоту, бігом. Уже тоді юнак пробігав стометрівку за 11,8 секунди, підкоряв висоту 1,8 метра (до того ж «ножицями», босоніж, бо не любив взуття). Отже, міг стати успішним десятиборцем, спринтером чи стрибуном. Упродовж кількох років поряд ішли футбол і волейбол.

  А тут ще зустріч із легендарним наставником Миколою Старостіним. Побачивши Костю на футбольному полі, забрав його на тренувальну базу «Спартака», де поклав місячну зарплату в 850 радянських рублів. Як пригадував Костянтин Кузьмич, таких грошей не мав навіть його батько, який працював в Оренбурзькій області начальником зразкової МТС.

  Через багато років Костянтин Рева назве Старостіна своїм другим батьком — за добро і підтримку. Від Миколи Петровича молодий спортсмен одержав науку людяності і добра, яка була дорожчою за будь-яку зарплату.

  Пеле волейболу

  Пік спортивної слави нашого героя припав на кінець 1940-х — початок 1950-х років. До цього він вигравав звання чемпіона СРСР з волейболу (до речі, вперше в складі «Спартака», а вже потім як гравець ЦСКА). На той час слава про «радянську гармату», — так називали удари Костянтина вболівальники і спортсмени, — линула Європою і світом.

  Він однаково віртуозно володів ударами з обох рук. «Млинок», «кілок», «гак», десятки інших волейбольних елементів у його виконанні були настільки захопливими, що стадіони буквально ревіли, коли він виходив на подачу. Впору було засвічувати на табло: «Увага, на подачі Рева!» Справжнім видовищем ставали його злети над сіткою — маючи зріст 180 сантиметрів, злітав над нею майже по пояс.

  На чемпіонаті світу з волейболу, що відбувся 1949 року в Чехословаччині, збірній СРСР випало грати у фіналі з господарями турніру. Роком раніше чехи вибороли звання чемпіонів Європи. Тоді Рева проявив себе в усій красі. Спортивні статисти порахували, що під час матчу радянські волейболісти виводили Костянтина на завершальну атаку 81 раз, з яких суперники змогли взяти лише 5 м’ячів. Результативність становила 96 % — подібним результатом не може похвалитися жоден волейболіст світу в матчах подібного рангу. Радянська збірна стала чемпіоном світу — значною мірою завдячуючи своєму блискучому нападнику.

  Пам’ять про фінальну зустріч Костянтин Кузьмич зберігав до останніх днів життя. Казав, що три промахи пам’ятає достеменно — у «блок», «стінку» і поза майданчик, а два, на жаль, забулися.

  Згодом були інші світові та європейські першості, на яких збірна СРСР здобувала блискучі перемоги. Колеги по команді зізнавалися, що якби не Костя, то навряд чи їм діставалися б медалі золотого ∂атунку. В той же час у газетах світу його називали «Пеле волейболу», «королем літаючого м’яча», «лицарем волейбольного повітря», «великим Ревою»… І це не було перебільшенням.

  Дехто цікавиться, чому Костянтин Кузьмич не був олімпійським чемпіоном. Відповідь проста. До програми олімпіад волейбол включили 1964 року — тоді лідер збірної вже завершив спортивну кар’єру.

  Вередлива слава

  Костянтин Рева пройшов важкими дорогами Великої Вітчизняної — служив у Москві в технічних військах, обслуговував аеродроми. Згодом навчався у Військово-повітряній академії, де потоваришував із земляком — тричі Героєм Радянського Союзу Іваном Кожедубом, Військовому інституті іноземних мов, Інституті фізкульту?ри. Освітній досвід знадобився по завершенні волейбольної кар’єри, коли працював викладачем.

  Але були і не зовсім сприятливі періоди, скажімо, в середині 1980-х, коли довелося працювати вахтером Палацу водного спорту ДСТ «Труд». Саме на той час припадає геть незрозумілий випадок, коли дворазовому чемпіону світу відмовили у візі до Нідерландів. І це при тому, що раніше ветеран побував у десяти країнах світу, серед яких Франція, Австрія, Індія.

  Привід для поїздки був більш ніж поважний. У вересні 1983-го до Москви приїхала група туристів, серед яких був волейбольний тренер Ян Вонк з міста Горредайк. Саме звідти, де на початку 1950-х створили іменний клуб Костянтина Реви. Місцеві шанувальники волейболу всі ці роки хотіли зустрітися зі своїм кумиром. Але так і не склалося.

  Тим часом про Костянтина Кузьмича не забував відомий російський політик Борис Єльцин. Палкий шанувальник волейболу, він, приходячи на трибуни, неодмінно шукав Костянтина Реву і саджав біля себе. Перший президент Росії ще з юності захоплювався грою Костянтина Кузьмича і проніс це захоплення і повагу через усе життя.

  На третій ділянці Троєкуровського кладовища в Москві могила Костянтина Реви та його дружини Валентини Дмитрівни. Про місце вічного спочинку свого часу потурбувався відомий спортсмен Шаміль Тарпіщев, з яким багато років працювала донька волейболіста лікарка Олена Смоліна (на жаль, уже покійна). Тут завжди квіти, які приносять родичі, друзі, шанувальники спортсмена.

  Недавно на Алеї слави ЦСКА в Москві відкрили погруддя славетного вихованця клубу. Особливу пам’ять зберігають про земляка у гетьманському Глухові. Головним чином завдяки справжньому ентузіазму подружжя Ірини та Володимира Колтакових. Інтелігентна і дружна родина все своє життя присвятила спорту, виховавши двох синів Фелікса та Миколу, яких добре знають у спортивному світі.

  Саме за ініціативи місцевої влади та Колтакових у місті відкрито меморіальну дошку, проходять турніри на призи К. Реви (перший із них благословив Костянтин Кузьмич), створено волейбольний клуб. Активно популяризує досягнення славетного волейболіста Ірина Семенівна. Маючи унікальний архів матеріалів і документів, який свого часу Колтаковим передала донька Олена Костянтинівна, вона разом з чоловіком багато роблять для увічнення пам’яті видатного спортсмена.

  ДОСЬЄ «УК»

  Костянтин РЕВА. Народився 10 квітня 1921 року в селі Суходіл Глухівського району Сумської області. Заслужений майстер спорту СРСР. Дворазовий чемпіон світу і Європи з волейболу, бронзовий призер чемпіонату світу, восьмиразовий чемпіон СРСР. Захищав кольори збірної СРСР і команди ЦСКА (Москва) з другої половини 1940-х до кінця 1950-х років.

  Удостоєний 19 державних та урядових нагород як спортсмен і учасник Великої Вітчизняної війни, в тому числі орденів Червоної Зірки, Вітчизняної війни, «Знак Пошани», Трудового Червоного Прапора. 27 жовтня 2005 року його ім’я занесено на скрижалі Зали волейбольної слави в місті Холіок (штат Массачусетс, США).

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  «Металіст» полетів тренуватися до Австрії

  Сьогодні, 1 липня, делегація харківського Металіста взяла курс на Австрію, де відбудеться другий навчально-тренувальний збір віце-чемпіона України.

  На Львівщині семикласник викрав «Ниву» сусідів

  У Львівській області працівники ДАІ спільно з оперативниками карного розшуку затримали неповнолітнього шукача пригод: юний бешкетник викрав сусідський автомобіль. Вже згодом, спілкуючись із правоохоронцями, ...

  Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ України

  Копія: Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Міністерство фінансів України Міністество енергетики та вугільної промисловості України Державне підприємство "НЕК "Укренерго" Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

  Российский адвокат, занимавшийся наркоторговлей, приговорен к 9 годам лишения свободы

  В Санкт-Петербурге (РФ) вынесен приговор адвокату, который вместе с соучастниками приобрел наркотики для их последующей продажи, сообщила пресс-служба Главного следственного управления СКР по ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Этот интернет сайт просто обалденный. Несомненно нужный и простой в пользовании портал.

  Просто отличный сайт! Хорошенький ресурсик! Классно! Всё очень удобно и просто. Благодарю за профессиональный интернет сайт!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0