Днями Головним управлінням МВС України в Харківській області в Палаці міліції з нагоди відзначення Дня міліції України був проведений День відкритих дверей, на якому були присутні журналісти. Аналогічні заходи відбулися й в Харківському міському управлінні ГУМВС України в Харківській області.
Під час проведення заходів гості знайомилися з роботою підрозділів міліції Харківської області. Про особливості своєї повсякденної служби розповіли співробітники Управління Державтоінспекції ГУМВС України в Харківській області та представили свою експозицію спецзасобів, що знаходяться на озброєнні у її працівників.
До уваги присутніх були надані спеціальні прилади, що використовуються під час організації безпеки дорожнього руху інспекторами дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції: вимірювачі швидкості «TRUcam», «Візир», «Радіс», «Беркут», засіб для примусової зупинки транспорту «Діана», алкотестер «Drager» — для встановлення ступеню сп’яніння водіїв транспортних засобів, принцип роботи якого зацікавив представників ЗМІ.
Певний інтерес у громадян викликали питання щодо нововведень в порядку реєстраційно-екзаменаційної роботи, на які змістовно відповіли працівники відділення РЕР Державтоінспекції.
Для всіх бажаючих співробітники відділу автомобільно-технічної інспекції Управління ДАІ області продемонстрували роботу спеціального обладнання мобільно-діагностичної станції для перевірки технічного стану транспортних засобів: вимірювач ефективності гальмівної системи автомобіля, люфтомір для вимірювання сумарного люфту рульового колеса, димомір для вимірювання димності відпрацьованих газів двигунів транспортних засобів, прилад для визначення світлопропускання стекол транспортних засобів та інші.
Серед гостей Дня відкритих дверей було також багато підлітків: вихованці школи-інтернату № 11 м. Харкова та Харківської школи-інтернату «Ліцею міліції» Харківської області. Для них співробітники Державтоінспекції продемонстрували відеоролики щодо необхідності дотримання Правил дорожнього руху, а дітлахи загону Юних інспекторів руху Дергачівського НВК «Поворот» для своїх же однолітків провели конкурс на знання Правил дорожнього руху. Кращі знавці ПДР отримали подарунки від Державтоінспекції.