Адвокат, уголовные дела >
Новости Адвоката >
Про внесення зміни до розпорядження Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.08.2008 № 99-р, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10.10.2013 № 87-рПро внесення зміни до розпорядження Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.08.2008 № 99-р
Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики( 1059/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:
Абзац перший пункту 1 розпорядження Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.08.2008 № 99-р( vr099227-08 ) "Про встановлення вимог до АК "КИЇВЕНЕРГО" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності" після слів "роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах" доповнити словами та символами "(крім експорту та імпорту)".
Голова Комісії
С. Тітенко
Юридичний портал Справедливість
Рейтинг:
4.6/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Адвокат по уголовным делам в Шевченковском судеЕсли возбуждено уголовное дело, судебный адвокат в Шевченковском суде окажет неоценимую помощь в защите.
На Харківщині міліція знайшла плантацію, засіяну коноплямиПрацівники УБНОН Харківської області виявили поле площею близько70 газ 12 млн кущів коноплі загальною вагою майже 122,5 тис. кг.
| Щодо профілактичної роботи з запобігання правопорушенням та злочинності серед дітей та учнівської молоді, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниМіністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Американский суд не разрешил заключенному поменять пол за государственный счетАпелляционный суд Первого округа США запретил заключенному Роберту Косилеку, отбывающему пожизненное наказание, пройти операцию по смене пола за государственный счет.
|