Україна шукатиме прийнятну модель взаємодії з Митним союзом після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це під час «круглого столу» в Укрінформі заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.
«Йдеться не про те, що ми маємо вступити в ЄС завтра. До цього не готові ні Україна, ні ЄС. Але ми маємо отримати Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі, яка стане якорем, котрий закріпить нас із Європою. Безумовно, Україна буде зобов’язана шукати прийнятну модель взаємодії і з Митним союзом», — сказав він.
Фахівець також розкритикував деяких представників опозиції, які закликають ЄС не підписувати Угоду про асоціацію з Україною, повідомляє УНІАН. Позиція деяких представників так званих демократичних сил, яка зводиться до того, щоб суто з внутрішніх претензій до чинної влади переконувати Брюссель, Лондон, Париж не підписувати Угоду про асоціацію, грає на руку зовсім іншим силам, вважає Олег Волошин.
Про затвердження Порядку перегляду тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом, Міністерство інфраструктури УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2013 р. за № 1995/24527 Про затвердження Порядку перегляду тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом
| газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «БАЗИС-А», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро видачу ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «БАЗИС-А» Відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»( 1775-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698( 1698-2000-п ) «Про затвердження переліку органів ліцензування» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Татуировки арестантского мира и их значениеМногие литературные и интернет ресурсы увлеченно тиражируют источники с описанием самых распространенных татуировок уголовного общества.
|