Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Володимир ІВЧЕНКО: «Старе й примітивне — у відставку»

  Володимир ІВЧЕНКО: «Старе й примітивне — у відставку»Начальник головного управління агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО

  Збільшуючи виробництво сільськогосподарської продукції, аграрії Сумщини зміцнюють промислову базу для переробки молока, м’яса, зерна, овочів, фруктів тощо.

  Про це кореспонденту «УК» розповідає начальник головного управління агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.

  Володимире Миколайовичу, судячи зі статистики і з огляду на норми споживання, Сумщина є самодостатньою майже за всіма видами продовольчих товарів.

  — Так, складно назвати, чого в нас не виробляють, — по суті, для повноцінного харчування виготовляємо все, що потрібно. А це не тільки гарантована продовольча безпека регіону, а й міцна економіка, робочі місця, вагомі відрахування до бюджетів усіх рівнів, Пенсійного фонду тощо. Іншими словами, маємо надзвичайно масштабний і важливий з усіх точок зору сегмент сучасної економіки.

  Особливо явні зрушення в нинішньому році. Важко знайти сферу, якої б не торкнулося оновлення — облаштування нових ліній, модернізація наявних, реконструкція приміщень тощо. Завдяки фронтальній роботі вдалося ввести в дію 16 нових об’єктів, освоївши понад 80 мільйонів гривень інвестицій. Це насамперед лінії з поглибленої переробки м’яса птиці, цехи з виготовлення і фасування борошна, твердих сирів, круп, макаронних виробів тощо.

  На якісно вищий виток виробничого розвитку вийшли ПАТ «Крафт Фудз Україна», Роменський завод продовольчих товарів, ТОВ «Горобина», інші харчові підприємства, продукція яких широко відома не тільки в області, а й в Україні. Водночас вводили в експлуатацію мобільні цехи і лінії в сільських населених пунктах, при сільськогосподарських товариствах, у кооперативах тощо. Компактні і негабаритні, вони також помітно впливають на обласну «переробну» картину.

  — Одна справа — виробити продукцію, а інша — її переробити і запропонувати споживачеві готові продукти.

  — А ще ж є проміжна ланка, яку ви не назвали, — сировину треба зберегти, причому надійно і якісно. Тож це питання в нас на особливому контролі.

  Область має вже високі показники валового виробництва. Наприклад, упродовж кількох останніх років вирощуємо майже два мільйони тонн збіжжя, збільшуємо обсяги молока, м’яса, картоплі, городини тощо.

  Аби все це надійно зберігати, протягом минулого і нинішнього років досягли істотного прориву. Зокрема на сьогодні маємо 34 сертифікованих склади для зерна місткістю майже 1,5 мільйона тонн зерна, і ця робота продовжується. Наша мета — до кінця наступного року довести зернові місткості до двох мільйонів тонн. Для цього 2013-го залучимо майже 350 мільйонів гривень інвестицій.

  Так само важливо забезпечити галузь сучасними сховищами для зберігання картоплі, овочів, фруктів. Тобто аграрний сектор Сумщини зосереджує зусилля не тільки на виробництві, а й на зберіганні та переробці продукції. Маємо на меті повністю замкнути виробничий цикл, бо сировина — це добре, а готові продукти — краще.

  — Наступного року в області заплановано спорудження низки переробних об’єктів, що значно зміцнять економічні позиції галузі. Які саме потужності сьогодні найбільш актуальні?

  — Так, 2013-й стане знаковим для селян і їхніх партнерів. Особливо гостре питання — зниження затрат енергетичних ресурсів. Плануємо зосередитися на підприємствах із переробки молока та м’яса, оскільки саме тут залишаються істотні прогалини. За нашими розрахунками, на придбання нового сучасного обладнання, оснащення та модернізацію наявних ліній, інші заходи буде витрачено 5,7 мільйона гривень. Завдяки цьому вдасться знизити собівартість готової продукції, стабілізувати реалізаційні ціни. Передусім це стосується масла, ковбасних виробів.

  Тривалий час задовольнялися застарілими і примітивними виробництвами з виготовлення тієї чи тієї продовольчої продукції. Але настав час відправляти їх у відставку. Наступного року в об’єкти харчової промисловості залучимо понад 60 мільйонів гривень, а інфраструктури — майже 450. Крім того, Програмою розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2015 року заплановано побудувати два сучасних заводи з переробки плодів та овочів і крохмальний завод.

  У розвиток борошномельної галузі плануємо залучити 1,8 мільйона гривень. Зокрема на базі філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України «Кролевецький КХП» встановимо лінію дрібного фасування борошна. Передбачене спорудження нових сучасних потужностей з випуску хлібобулочних виробів, безалкогольних напоїв, багатьох інших видів продовольчої продукції.

  Олександр ВЕРТІЛЬ, «Урядовий кур’єр»

  ДОСЬЄ «УК»

  Володимир ІВЧЕНКО. Народився 1959 року в селі Річки на Сумщині. Закінчив Сумський філіал Харківського сільгоспінституту імені Докучаєва та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Трудову діяльність розпочав агрономом із захисту рослин колгоспу імені Мічуріна Білопільського району. З 2006 року — начальник головного управління агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації.

  Кавалер ордена «За заслуги» III ступеня. Заслужений працівник сільського господарства України.

  ДОВІДКА «УК»

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Про утворення Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека", Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

  Про утворення Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" Відповідно до пунктів 3.2( z0209-12 ), 4.1( z0209-12 ) та 6.1 Положення про Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека"( z0209-12 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства культури України від 25 січня 2012 року № 61/58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2012 року за № 209/20522, та з метою належної організації конкурсу НАКАЗУЮ:

  Про затвердження Правил підготовки та допуску державних повітряних суден із вичерпаними встановленими показниками та простроченими строками виконання регламентних робіт для перельоту до іншого місця базування, Міністерство оборони України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 січня 2013 р. за № 142/22674 Про затвердження Правил підготовки та допуску державних повітряних суден із вичерпаними встановленими показниками та простроченими строками виконання регламентних робіт для перельоту до іншого місця базування

  Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 937, Кабінет Міністрів України

  Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 937 Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 937( 937-2011-п ) "Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади" (Офіційний вісник України, 2011 p., № 69, ст. 2623) такі зміни:

  Про затвердження персонального складу Міжвідомчої комісії із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, Міністерство екології та природних ресурсів України

  Про затвердження персонального складу Міжвідомчої комісії із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.99 № 583( 583-99-п ) "Про Міжвідомчу комісію із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату" та у зв'язку із кадровими змінами НАКАЗУЮ:

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы просто молодцы!!! Желаю творческих успехов, динамичного развития и материального благополучия!

  Спасибо Вам за этот огромный труд, который Вы делаете ежедневно для нас. Умнички!!!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0