Королівський вихід Джеймса Бонда
Джеймс Бонд знову на великих екранах. Світова прем’єра 23 фільму саги про шпигуна Її Величності «007: Координати «Скайфолл» відбулася у лондонському Альберт-холлі. Своєю появою на червоному килимі виконавець головної ролі Деніел Крейґ викликав шквал емоцій.
«Це велика честь для мене бути присутнім на цій прем’єрі. Атмосфера якась божевільна. Я бував на багатьох прем’єрах, але ця їх перевершує», — сказав Деніел Крейґ.
Агента 007 супроводжували на прем’єру головний злочинець у новому фільмі Хав’єр Бардем та прекрасні супутниці — Наомі Гарріс, Береніс Марло і незмінна «М» Джуді Денч. До Альберт-холлу завітали також принц Чарльз із дружиною Каміллою, що надало події королівського статусу.
Цьогоріч «бондіана» святкує півстолітній ювілей. У новому фільмі агенту 007 доведеться рятувати від злочинців «святая святих» — нападу зазнає штаб-квартира МІ-6. На українські екрани «Скайфолл» вийде 1 листопада.
Урядовий Кур'єр
Рейтинг:
4.8/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Зміни до Типового депозитарного договору, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Рішення Національної комісії( z1781-12 ) з цінних паперів( z1781-12 ) та фондового ринку( z1781-12 ) 02.10.2012 № 1341( z1781-12 )
Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 25.11.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
| Про делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки, Кабінет Міністрів УкраїниПро делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки 1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з Турецькою Республікою щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки згідно з додатком.
Антоніо Фернандо КРУЗ-ДЕ-МЕЛЛО: «Алкантара об’єднує Бразилію і Україну»Якого значення надає Федеративна Республіка Бразилія співпраці з нашою країною в космічній галузі, як готується космодром Алкантара до першого старту української ракети-носія Циклон-4 про це ...
|