Досудебное следствие:

  • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
  • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
  • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
  • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

  • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
  • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
  • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
  • - изучение материалов уголовного дела и др..;
  • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

  • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
  • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
  • - подготовка и заявление ходатайств;
  • - заявления гражданского иска;
  • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
  • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Брендовий обман

    Брендовий обман

    Чому українці не довіряють документам, які гарантують безпеку товару

    Вже не раз «УК» звертав увагу, що перед тим, як купувати товар, особливо з дитячого асортименту, необхідно попросити продавця показати документи на нього. Це може бути як сертифікат, так і декларація відповідності. Проте більшість споживачів нехтують цими порадами. Як наслідок — наражають своїх близьких на небезпеку.

    Паспортизації підлягає…

    Варто нагадати, що у будь-якого товару, як і в людини, має бути документ, у якому міститиметься вичерпна інформація. У людей цей документ іменують паспортом, для товарів — декларацією чи сертифікатом відповідності.

    — Декларацію відповідності може видавати як вітчизняний, так і закордонний відповідний орган, — зазначає Тетяна Шальман, голова Київської обласної організації «Союз споживачів України». — Натомість сертифікат відповідності видають лише в Україні. Але обидва ці документи мають однакову юридичну силу і гарантують якість та безпеку товару.

    Проте, опитавши знайомих, вкотре з’ясувала: з десяти покупців лише один просить у продавців показати вищеназваний документ. Інші не розуміють, навіщо це робити. Причому ці інтерв’юери розділилися на два табори: одні не вірять у те, що такий документ справді захистить від купівлі неякісного товару. І це попри те, що отримати такий сертифікат не так уже й легко, як здається багатьом. Приміром, для того, щоб виробник чи імпортер отримав сертифікат відповідності, він повинен надати, наприклад, іграшку в лабораторію, де фахівці ретельно досліджуватимуть її з усіх боків. Обов’язково з’ясують, із яких саме матеріалів її виготовлено, чи, бува, не токсичні вони, наскільки добре закріплені частини «тіла» тощо.

    Інші покупці просто не вважають за потрібне зайвий раз заморочуватися.

    — Я неодноразово просила показати мені цей документ у торговельній мережі. Але щоразу у відповідь чула казки, мовляв, він є, але не тут і треба трохи почекати. Довго чекала, і коли мій терпець уривався, я або йшла до іншого магазину, або вірила продавцям на слово, — розповідає киянка Анастасія Маркова. — Тому навіщо питати, якщо я завчасно знаю відповідь?!

    Перед купівлею одягу варто подивитися документи на нього. Фото Володимира ЗАЇКИ

    Склад товару: здогадайся сам

    Проте захисники прав споживачів усе-таки наполягають на купівлі товарів, безпечність яких офіційно підтверджена.

    — Згідно з чинним законодавством, якщо у підприємця немає декларації відповідності на товар, він не має права провозити його через український кордон, — зазначає генеральний директор Українського науково-дослідного нав?чального центру з проблем стандартизації, сертифікації та якості Олег Кононенко. — Це по-перше. А по-друге, не варто продавцям прикриватися продажем «брендів». Мовляв, якщо товар відомої торгової марки, то він не може бути неякісним і шкідливим. Це помилкова думка. Для прикладу, торік служба безпеки в Київській області виявила кілька цехів, у яких виготовляли товари відомих торгових марок. Хто може дати гарантію, що вони не потрапили в торговельну мережу?

    На жаль, навіть відома назва бутику не гарантує, що на його полицях — лише якісні та безпечні товари. Як показує досвід, браком необхідних документів «грішать» не лише бутики, а й великі торговельні мережі. І це стосується всіх товарів, починаючи від одягу і закінчуючи продуктами харчування. Вкотре це яскраво продемонструвала нещодавня перевірка, проведена представниками Інспекції з питань захисту прав споживачів м. Києва. Вони навідалися до ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» за адресою: м. Київ, просп. Григоренка, 43.

    — Ми перевірили в супермаркеті «Метро Кеш енд Кері Україна» 595 найменувань товарів і виявили відсутність сертифіката відповідності у 88,9%, — зазначає начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів Антон Кляцький. — Варто пояснити: якщо немає декларації відповідності, немає й чіткої відповіді на запитання, з якої сировини зроблено ту чи іншу продукцію, чи відповідає вона якісним характеристикам, чи не становить серйозної загрози життю та здоров’ю громадян. У разі відсутності цього документа законодавство дозволяє органам ринкового нагляду вживати обмежувальних заходів, один з яких — призупинення реалізації товару.

    Справді, після проведення перевірки товари-«нелегали» тимчасово «заблоковували» для продажу. Про це свідчили відповідні наклейки. Проте через деякий час (після того, як перевіряючі пішли із супермаркету), наклейки кудись зникли і продукцію спокійно продавали.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
    Консультации Адвоката
    Рекомендовано адвокатом

    Это Вас точно заинтересует

    Госбюджет 2014 года был сформирован без учета позиции ГСА Украны, – З.Холоднюк

    Сегодня в помещении Государственной судебной администрации Украины состоялось заседание Совета судей общих судов Украины. Как сообщает корреспондент «ЮП», свою работу члены органа судейского ...

    У Британії продукти маркуватимуть за аналогією зі світлофором

    Велика Британія запроваджує нове маркування продуктів. Кількість калорій, а також жиру, солі та цукру позначатимуть трьома кольорами червоним жовтим і зеленим, за аналогією зі світлофором.

    Про внесення змін до Положення про Міністра Кабінету Міністрів України (щодо повноважень Міністра Кабінету Міністрів України), Президент України

    Указ  Президента України 1. Внести до Положення про Міністра Кабінету Міністрів України ( 480/2003 ), затвердженого Указом Президента України від 5 червня 2003 року № 480 (зі змінами, внесеними Указом від 24 грудня 2012 року № 752), такі зміни:

    Про звільнення Б. Нагорняка з посади голови Богородчанської районної державної адміністрації Івано-Франківської області, Президент України

    Розпорядження  Президента України Звільнити НАГОРНЯКА Богдана Михайловича з посади голови Богородчанської районної державної адміністрації Івано-Франківської області згідно з поданою ним заявою.

    Адвокат по уголовным делам
    Об адвокате
    Этот интернет сайт суперовый! Пользовался очень чуть ли не по три раза на день. Этот сайт ожидает светлое будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими новыми работами почаще! Дерзайте!

    Этот интернет портал - увлекательный.
    Статьи по уголовному праву
    Как выжить в тюремных условиях

    Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

    Сайт для заключённых

    Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

    Новости Адвоката
    Как уберечься от рейдеров

    Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

    Мошенники воруют деньги на свадьбах

    Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

    Свидание с интернета закончилось похищением...

    Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

    41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0