Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Орест ФУРДИЧКО: «Всі ми хочемо мати здорове покоління»

  Орест ФУРДИЧКО: «Всі ми хочемо мати здорове покоління»Доктор економічних наук, академік НААН, директор Інституту агроекології і природокористування НААН Орест ФУРДИЧКО

  Сьогодні у світі, як ніколи, актуальні вимоги до якості й безпеки продуктів харчування, що є запорукою здоров’я людей. Вивченням цих питань, а також наданням рекомендацій для вирощування натуральної екологічно безпечної продукції займається наука агроекологія. Про те, які перспективи має Україна у виробництві екохарчів, наша розмова з доктором економічних наук, академіком НААН, директором Інституту агроекології і природокористування НААН Орестом ФУРДИЧКОМ.

  Оресте Івановичу, наскільки безпечною є продукція, вирощена на українських полях і яку шкоду завдає недбале сільгоспвиробництво екології країни?

  — На деяких полях, особливо там, де бізнес ігнорує науково обгрунтовані принципи сільгоспвиробництва, застосовує застарілі технології і техніку, маємо справжнє екологічне лихо. Таке господарювання призводить до забруднення ∂рунтів токсичними, радіоактивними речовинами, небезпечними відходами тощо. Це, зрозуміло, потрапляє згодом на наші столи, а потім дивуємося, чому маємо проблеми зі здоров’ям. Відтак питання екобезпеки в Україні має турбувати не лише вчених, екологів, політиків, державних діячів, а кожного з нас. Хоч як це прикро, але, за оцінкою міжнародних експертів, Україна належить до країн із складною екологічною ситуацією. Майже 10% її території охоплено глибокою екологічною кризою, близькою до катастрофи, і майже 50% загальної земельної площі наближається до такого ж стану. Це стосується і сфери сільгоспвиробництва.

  — Чи є механізми протидії цьому? Який вихід пропонує наука?

  — Учені Інституту агроекології та природокористування НААН розробили стратегію розвитку агровиробництва, спрямовану на збереження і відтворення грунтових, водних і біологічних ресурсів, охорону навколишнього природного середовища і забезпечення людей високоякісними продуктами харчування. Для цього здійснено комплексні дослідження у всіх природно-кліматичних зонах України. Завдяки агроекологічному моніторингу (у тому числі засобами дистанційного зондування землі, біобезпеки, еколого-економічної оцінки ресурсів агросфери) вивчений екостан земель спецпризначення (спеціальні сировинні зони, сільські території, природно-заповідні території у структурі пан’європейської екомережі), розроблено науково-методичні підходи з експлуатації цих зон і процедуру екоаудиту, яка враховує основні чинники негативного впливу на якість агропродукції тощо.

  Для своєчасного виявлення негативних тенденцій в агроекосистемах розроблено заходи з оптимізації структури агроландшафтів, землекористування, екомережі тощо. За пропозицією академіка О. Г. Тараріка започатковано новий напрям досліджень з використанням дистанційного зондуванням агросфери з космосу.

  З огляду на розвиток органічного виробництва в країнах Європи та зростання попиту на відповідну сільгосппродукцію створено лабораторію органічного виробництва та Сквирське відділення органічних агротехнологій, в яких розробляються науково-методичні основи агроекологічного оцінювання територій для органічного виробництва, нормативно-методичне забезпечення процедури контролю за ним, система оцінки якості органічної продукції тощо.

  Інститут залишається єдиною науковою установою в системі НААН, що здійснює комплексні радіоекологічні дослідження на забруднених територіях унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Під керівництвом доктора біологічних наук, професора Г. М. Чоботька разом з установами-співвиконавцями НМЦ «Агроекологія» визначено критичні екосистеми для населених пунктів радіаційно забруднених територій в умовах Полісся України, побудовано відповідні картограми, досліджено формування основних ланцюгів міграції радіонуклідів, які визначають дозоване навантаження на населення. Разом з МНС України розроблено рекомендації з ведення лісового господарства в умовах радіоактивного забруднення територій.

  Оресте Івановичу, ви постійно стверджуєте, що агровиробництво — це процес безпосереднього природокористування. Чому?

  —Екологія і охорона навколишнього природного середовища сьогодні — запорука здорового життя. Адже всі ми хочемо жити в заможній країні, дихати свіжим повітрям, пити чисту воду, їсти чисті продукти і виховувати здорове покоління. Краще це визначив академік НААН Олексій Олексійович Созінов — перший президент новоствореної (відразу ж після проголошення незалежності України) Національної академії аграрних наук України, — який 20 років тому заснував наш інститут: «Наукою, яка покликана формувати нову філософію агросфери, є агроекологія. Саме вона розв’язує проблеми агровиробництва і збереження довкілля, а також створює умови для кращого життя наступних поколінь і відродження традиційних духовних цінностей українського села». Якщо перегорнути сторінки прожитого, моя трудова і наукова діяльність базувалася саме на таких принципах.

  Галина Радіонова для «Урядового кур’єра»

  Від редакції. «УК» приєднується до привітань на адресу Ореста Івановича у зв’язку з його 60-річчям і бажає міцного здоров’я, невичерпної творчої і життєвої енергії, відкриття нових обріїв в агроекології.

  ДОСЬЄ «УК»

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Ожидание любимого из тюрмы

  Многие женщины не понаслышке знают, как это -ждать любимого и близкого человека из тюрьмы.

  Про перерахування коштів, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про перерахування коштів Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", з метою забезпечення стовідсоткових розрахунків ДП "Енергоринок" з виробниками електричної енергії та НЕК "Укренерго" за товарну продукцію травня 2013 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  Праця без ризику для життя

  Україна входить до країн-лідерів, де травмованим можна стати, як-то кажуть, не відходячи від робочого місця. За статистикою, близько 17 тисяч українських робітників щороку стають на роботі інвалідами. ...

  Про форми списків учасників всеукраїнського референдуму на дільницях референдуму та актів про їх передачу комісіям з референдуму, Центральна виборча комісія

  Про форми списків учасників всеукраїнського референдуму на дільницях референдуму та актів про їх передачу комісіям з референдуму Відповідно до частин першої( 5475-17 ), третьої — шостої статті 53( 5475-17 ), частин чотирнадцятої( 5475-17 ), п’ятнадцятої статті 55( 5475-17 ), частин першої( 5475-17 ), п’ятої статті 56( 5475-17 ), частин першої ( 5475-17 ), другої статті 57( 5475-17 ), частин першої( 5475-17 ), дев’ятої статті 58( 5475-17 ), частини другої статті 83 Закону України ( 5475-17 ) "Про всеукраїнський референдум", частин п’ятої — восьмої статті 27, частин сьомої, восьмої статті 28 Закону України "Про Державний реєстр виборців"( 698-16 ), керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 4 статті 17( 1932-15 ), пунктом 8 статті 20( 1932-15 ), частиною другою статті 27 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Спасибо его создателям и тем, от кого зависит продвижение интернет проекта.

  Да, тут много актуальной информации. Большущее Вам спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - Вы просто молодцы.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0