Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Орест ФУРДИЧКО: «Всі ми хочемо мати здорове покоління»

  Орест ФУРДИЧКО: «Всі ми хочемо мати здорове покоління»Доктор економічних наук, академік НААН, директор Інституту агроекології і природокористування НААН Орест ФУРДИЧКО

  Сьогодні у світі, як ніколи, актуальні вимоги до якості й безпеки продуктів харчування, що є запорукою здоров’я людей. Вивченням цих питань, а також наданням рекомендацій для вирощування натуральної екологічно безпечної продукції займається наука агроекологія. Про те, які перспективи має Україна у виробництві екохарчів, наша розмова з доктором економічних наук, академіком НААН, директором Інституту агроекології і природокористування НААН Орестом ФУРДИЧКОМ.

  Оресте Івановичу, наскільки безпечною є продукція, вирощена на українських полях і яку шкоду завдає недбале сільгоспвиробництво екології країни?

  — На деяких полях, особливо там, де бізнес ігнорує науково обгрунтовані принципи сільгоспвиробництва, застосовує застарілі технології і техніку, маємо справжнє екологічне лихо. Таке господарювання призводить до забруднення ∂рунтів токсичними, радіоактивними речовинами, небезпечними відходами тощо. Це, зрозуміло, потрапляє згодом на наші столи, а потім дивуємося, чому маємо проблеми зі здоров’ям. Відтак питання екобезпеки в Україні має турбувати не лише вчених, екологів, політиків, державних діячів, а кожного з нас. Хоч як це прикро, але, за оцінкою міжнародних експертів, Україна належить до країн із складною екологічною ситуацією. Майже 10% її території охоплено глибокою екологічною кризою, близькою до катастрофи, і майже 50% загальної земельної площі наближається до такого ж стану. Це стосується і сфери сільгоспвиробництва.

  — Чи є механізми протидії цьому? Який вихід пропонує наука?

  — Учені Інституту агроекології та природокористування НААН розробили стратегію розвитку агровиробництва, спрямовану на збереження і відтворення грунтових, водних і біологічних ресурсів, охорону навколишнього природного середовища і забезпечення людей високоякісними продуктами харчування. Для цього здійснено комплексні дослідження у всіх природно-кліматичних зонах України. Завдяки агроекологічному моніторингу (у тому числі засобами дистанційного зондування землі, біобезпеки, еколого-економічної оцінки ресурсів агросфери) вивчений екостан земель спецпризначення (спеціальні сировинні зони, сільські території, природно-заповідні території у структурі пан’європейської екомережі), розроблено науково-методичні підходи з експлуатації цих зон і процедуру екоаудиту, яка враховує основні чинники негативного впливу на якість агропродукції тощо.

  Для своєчасного виявлення негативних тенденцій в агроекосистемах розроблено заходи з оптимізації структури агроландшафтів, землекористування, екомережі тощо. За пропозицією академіка О. Г. Тараріка започатковано новий напрям досліджень з використанням дистанційного зондуванням агросфери з космосу.

  З огляду на розвиток органічного виробництва в країнах Європи та зростання попиту на відповідну сільгосппродукцію створено лабораторію органічного виробництва та Сквирське відділення органічних агротехнологій, в яких розробляються науково-методичні основи агроекологічного оцінювання територій для органічного виробництва, нормативно-методичне забезпечення процедури контролю за ним, система оцінки якості органічної продукції тощо.

  Інститут залишається єдиною науковою установою в системі НААН, що здійснює комплексні радіоекологічні дослідження на забруднених територіях унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Під керівництвом доктора біологічних наук, професора Г. М. Чоботька разом з установами-співвиконавцями НМЦ «Агроекологія» визначено критичні екосистеми для населених пунктів радіаційно забруднених територій в умовах Полісся України, побудовано відповідні картограми, досліджено формування основних ланцюгів міграції радіонуклідів, які визначають дозоване навантаження на населення. Разом з МНС України розроблено рекомендації з ведення лісового господарства в умовах радіоактивного забруднення територій.

  Оресте Івановичу, ви постійно стверджуєте, що агровиробництво — це процес безпосереднього природокористування. Чому?

  —Екологія і охорона навколишнього природного середовища сьогодні — запорука здорового життя. Адже всі ми хочемо жити в заможній країні, дихати свіжим повітрям, пити чисту воду, їсти чисті продукти і виховувати здорове покоління. Краще це визначив академік НААН Олексій Олексійович Созінов — перший президент новоствореної (відразу ж після проголошення незалежності України) Національної академії аграрних наук України, — який 20 років тому заснував наш інститут: «Наукою, яка покликана формувати нову філософію агросфери, є агроекологія. Саме вона розв’язує проблеми агровиробництва і збереження довкілля, а також створює умови для кращого життя наступних поколінь і відродження традиційних духовних цінностей українського села». Якщо перегорнути сторінки прожитого, моя трудова і наукова діяльність базувалася саме на таких принципах.

  Галина Радіонова для «Урядового кур’єра»

  Від редакції. «УК» приєднується до привітань на адресу Ореста Івановича у зв’язку з його 60-річчям і бажає міцного здоров’я, невичерпної творчої і життєвої енергії, відкриття нових обріїв в агроекології.

  ДОСЬЄ «УК»

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Європейський центробанк викупить облігації проблемних країн єврозони

  Європейський центробанк запускає програму викупу облігацій проблемних країн на вторинному ринку. Вона передбачає необмежений за обсягом викуп суверенних цінних паперів з терміном погашення дотрьохроків.

  На госгранице вводят новую отметку в паспорт – об отказе во въезде

  В связи с мероприятиями по обеспечению национальной безопасности и с целью недопущения въезда на территорию Украины радикально настроенных лиц, которые следуют через государственную границу и ...

  Про внесення змін до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, Генеральна прокуратура України

  ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА України Про внесення змін до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань Відповідно до пункту 22 Перехідних положень Кримінального процесуального кодексу України( 4651ж-17 ), керуючись пунктом 7 частини І статті 15 Закону України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ) НАКАЗУЮ:

  Про затвердження форм звітності щодо здійснення місцевими та апеляційними судами господарського судочинства, Державна судова адміністрація України

  Про затвердження форм звітності щодо здійснення місцевими та апеляційними судами господарського судочинства Відповідно до пункту 6 частини першої статті 146 та частини п'ятої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" ( 2453-17 ), з метою забезпечення своєчасного одержання звітності про розгляд апеляційними і місцевими господарськими судами судових справ і матеріалів НАКАЗУЮ:

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  С огромной благодарностью отзываемся о тех, от кого зависит работа интернет портала.

  Вы класс!!! Все что делаете для пользователей вне всякого сомнения- важно!!!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0