ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.09.2012 № 3436
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2012 р. за № 1599/21911
Про внесення зміни до Положення про порядок видачі сертифікатів суб‘єктів оціночної діяльності
Відповідно до статті 19 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»( 2658-14 ), з метою оптимізації процедури видачі суб’єктам господарювання сертифікатів суб‘єктів оціночної діяльності НАКАЗУЮ:
1. Внести до Положення про порядок видачі сертифікатів суб‘єктів оціночної діяльності( z0312-02 ), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 14.03.2002 № 479, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.03.2002 за № 312/6600, таку зміну:
абзац п’ятий пункту 1 розділу ІІ викласти в такій редакції:«копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, зазначених у довідці, засвідчені печаткою суб‘єкта господарювання».
2. Начальнику Управління з питань оціночної діяльності Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об‘єктами державної власності забезпечити в установленому законодавством порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора департаменту відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Голова Фонду
О. Рябченко
Про відмову в анулюванні ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро відмову в анулюванні ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку На підставі розгляду документів, що надійшли до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, відповідно до пункту 11 глави 4 Порядку зупинення дії та анулювання ліцензій на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.06.2006 № 432 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
| Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниКопія: Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Посольство України в Королівстві Марокко
виданої ТОВ „ЛУКОЙЛ ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро переоформлення ліцензії з комбінованого виробництва теплової та електричної енергії, виданої ТОВ „ЛУКОЙЛ ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА" Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу"( 2509-15 ) та Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|