Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

У Києві «Дні турецького кіно»

  У Києві «Дні турецького кіно»З 19 до 23 вересня столиця України вп’яте приймає «Дні турецького кіно».

  У цьому році організатори представили п'ять фільмів, серед яких учасники і призери міжнародних кінофестивалів.

  «Дні турецького кіно» відкрила психологічна картина «Народ мого діда» (2011) режисера Чагана Ирмака. Фільм зроблено настільки майстерно, тонко й мудро, що він може стати окрасою будь-якого фестивалю. А близьким і зрозумілим для нас він стане ще й тому, що за глибиною психологізму, вектором тематичного спрямування й навіть інтонаційно творчість Ирмака тісно пов’язана з естетичними засадами, ще в 70-80 роках минулого століття, закладеними неформальною групою українських режисерів: Романом Балаяном, Михайлом Бєліковим, Костянтином Єршовим та В’ячеславом Криштофовичем.

  Як признався сам режисер фільму: «Історія 10-річного Озана — це моя історія, історія моєї сім’ї».

  Озан — десятирічний хлопчик, який живе в невеликому містечку на березі Егейського моря. Друзі сміються над ним, називаючи хлопчика «невірним», бо його дідусь Мехмет — іммігрант з Криту. Хлопець боїться того, що із ним перестануть спілкуватися його друзі. Він гнівається на свою родину, а особливо на дідуся. Озан кидає виклик родині словами «Ми — турки».

  Мехмет Бей, дідусь Озана — власник магазину, і дуже поважна людина в місті. Він завжди допомагає людям вирішувати проблеми. Мехмет відомий своєю толерантністю, але поведінка онука не лише непокоїть, але й засмучує його.

  Мехмет Бей та його родина були відірвані від рідної землі та вимушені мігрувати з Криту під час обміну населення, коли Мехмету було всього сім років. І тепер найбільшим бажанням дідуся є побачити перед смертю рідну землю. Саме ця мрія спонукає його кидати пляшки із листами всередині, в голубі води Егейського моря.

  Нагадаємо, що український глядач уже мав можливість познайомитися з творчістю Чагана Ирмака. Зокрема, в рамках минулого сезону демонструвалася його стрічка «Мій батько та мій син» (2004), яка стала знаковою для всього турецького кіно й задала йому новий рівень художнього осмислення дійсності. При цьому фільм підкорив серця найширшої глядацької авдиторії, вийшов у лідери прокату й став культовим явищем турецького кіно.

  Не менш тріумфальними обіцяють стати й покази решти фільмів, представлених у цьогорічній добірці. Стрічка «Ніч мовчання» (2012) Реіза Челіка вже встигла завоювати «Кришталевого ведмедя» на Берлінському МКФ, взяти призи за найкращу жіночу й чоловічу ролі на Нюрнберзькому МКФ.

  Загалом буде показано п’ять повнометражних фільмів різних жанрів, отже, нудьгувати не доведеться, слід лише налаштуватися на відповідну хвилю й відкрити серце для зустрічі зі турецьким мистецтвом.

  АФІША

  Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19

  20 вересня, четвер

  19.00, «Лабіринт», реж. Толга Орнек

  21 вересня, п’ятниця

  19.00, «Ніч мовчання», реж. Реіс Челік

  22 вересня, субота

  19.00, «Джан», реж. Рашит Челікезер

  23 вересня, неділя

  19.00, «Порятунок. Кінцева зупинка», реж. Юсуф Пірхасан

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 20.12.2012 № 1649, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 20.12.2012 № 1649 Відповідно до Законів України "Про засади функціонування ринку природного газу"( 2467-17 ), "Про природні монополії"( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 28.11.2011 № 2255( z1502-11 ) "Про затвердження порядку формування інвестиційних програм газопостачальних, газорозподільних, газотранспортних та газозберігаючих підприємств", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.12.2011 за № 1502/20240, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  Про затвердження Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2013 рік, Президент України

  Указ  Президента України З метою забезпечення продовження відповідно до положень Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» ( 2411-17 ) конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору( 950_008 ) з усіх питань, що становлять взаємний інтерес, виконання рішень, прийнятих під час засідань Комісії Україна — НАТО 3 грудня 2008 року у м. Брюсселі та 15 квітня 2011 року у м. Берліні, та згідно з пунктами 1( 254к/96-ВР ), 3( 254к/96-ВР ) і 17 частини першої статті 106 Конституції України( 254к/96-ВР ) постановляю:

  МВД объявило в розыск судью Р.Киреева

  Министерство внутренних дел Украины объявило в розыск судью Родиона Киреева, который вынес приговор лидеру 'Батькивщины' Юлии Тимошенко. Соответствующее объявление размешено на сайте МВД.

  На Полтавщині Hyundai розрізав чоловіка навпіл

  На Полтавщині біля залізничної станції Миргород 47-річний чоловік загинув через наїзд швидкісного поїзда Українського експреса №161 виробництва компанії Hyundai Rotem, який прямував маршрутом ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Чувствуется настоящая забота о пользователях. Благодаря интересному ресурсу, наконец-то, решился обзавестись выделенной линией.

  Для меня это была находка! Третью неделю сижу у Вас на сайте и уходить отсюда не собираюсь.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0