Правительство Украины должно предложить проект государственного бюджета на 2013 год до 17 сентября с. г., сообщила первый заместитель главы Администрации Президента Украины Ирина Акимова.
Досудебное следствие:
- - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
- - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
- - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
- - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
- - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
- - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:
- - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
- - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
- - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
- - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
- - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
- - изучение материалов уголовного дела и др..;
- - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:
- - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
- - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
- - подготовка и заявление ходатайств;
- - заявления гражданского иска;
- - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
- - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.
Проект госбюджета-2013 должен быть представлен до 17 сентября, – Администрация Президента
|
|
|
Консультации Адвоката
Рекомендовано адвокатом
Это Вас точно заинтересует
Про передачу нерухомого військового майна у власність територіальної громади м. Умані, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу нерухомого військового майна у власність територіальної громади м. Умані 1. Передати будівлі та споруди (№ 1-5, 8, 17 і 18) військового містечка № УН-7 у с. Дмитрушки Уманського району Черкаської області у власність територіальної громади м. Умані. Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ЕЛ. ДІ. АССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами( z0864-06 )), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ: | У Хмельницькій області перекинувся автобус: двоє людей загинуло, ще 17 отримали травми15 вересня, о 18 годині 30 хвилин. на 276 км автодороги ЖитомирЧернівці, біля с. Гуменці Камянець-Подільського р-ну Хмельницької області сталася дорожньо-транспортна пригода за участю пасажирського ... Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. за № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 р. за № 890/12764 (із змінами), відповідно до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 18.09.2012 № 1248, НАКАЗУЮ:
|




