Рада Європи готує для України два нові проекти співпраці у сфері прав людини та верховенства права
Генеральний Директорат з прав людини та верховенства права Ради Європи повідомив про розробку двох нових проектів співпраці для України. Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра юстиції Дмитра Ворони з представниками Генерального Директорату з прав людини та верховенства права РЄ, яка відбулася 5 вересня 2012 року в Міністерстві юстиції.
Так, представники РЄ поінформували про роботу над новими проектами співпраці, а саме щодо реформування сектору юстиції та створення координаційного механізму для всього сектору правосуддя. Такі проекти пропонується реалізувати в рамках співпраці України та Ради Європи щодо проведення реформ у країні.
У ході зустрічі сторони обговорили пропозиції до вищезазначених проектів співпраці. Йшлося про необхідність подальшого підвищення кваліфікації працівників системи юстиції й удосконалення матеріально-технічного забезпечення сфери юстиції та правосуддя. Обговорювалися також питання співробітництва у сфері реформування системи правосуддя, кримінального процесу та пенітенціарної системи в Україні.
У контексті розвитку подальшої співпраці представники Генерального Директорату з прав людини та верховенства права РЄ відзначили активну участь України у проектах технічної допомоги Ради Європи, зокрема у Програмі Східного Партнерства.
Урядовий Кур'єр
Рейтинг:
4.5/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Завтра ЦВК святкує день народженняЦентральна виборча комісія завтра проведе урочисте засідання з нагоди свого 15-річчя. ЦВК було утворено у листопаді 1997 року постановою Верховної Ради України напередодні старту виборчої кампанії ...
Рейтинговое агентство Fitch Ratings понизило прогнозы экономического роста УкраиныМеждународное рейтинговое агентство Fitch Ratings прогнозирует замедление роста валового внутреннего продукта Украины с 5,2% в 2011 году до 0,5% в этом году и слабый рост в 3,1% в следующем году.
| Про призначення та уповноваження органу із сертифікації в державній системі сертифікації, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро призначення та уповноваження органу із сертифікації в державній системі сертифікації Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.93 № 46-93( 46-93 ) "Про стандартизацію і сертифікацію" та з метою виконання вимог ДСТУ 3411:2004 "Система сертифікації УкрСЕПРО. Вимоги до органів сертифікації продукції та порядок їх призначення і надання повноважень на діяльність у системі" НАКАЗУЮ:
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 27.06.2013 № 755, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 27.06.2013 № 755 Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанов НКРЕ від 03.04.2001 № 311( v0311227-01 ) "Про здійснення розрахунків у разі відсутності заборгованості постачальника електричної енергії за регульованим тарифом перед оптовим постачальником електроенергії" та від 26.10.2006 № 1419( v1419227-06 ) "Про затвердження Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|