Досудебное следствие:

  • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
  • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
  • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
  • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

  • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
  • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
  • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
  • - изучение материалов уголовного дела и др..;
  • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

  • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
  • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
  • - подготовка и заявление ходатайств;
  • - заявления гражданского иска;
  • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
  • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Люмінофори очима молодих учених

    Люмінофори очима молодих учених

    Наші вчені впритул підійшли до винаходу нових «світлових» матеріалів, які можна запускати у дослідне виробництво

    Життя й виробничу діяльність сучасної людини неможливо уявити без люмінофорів — речовин, здатних перетворювати різні види енергії на світлову. Термін «люмінофор» походить від латинського «люмен» — «світло» і грецького «форос» — «носій». Люмінесцентні лампи, комп’ютерні монітори, телеекрани, різноманітні оптичні пристрої — ось далеко не повний перелік побутових речей, у виробництві яких використовують люмінофори.

    Властивостями матеріалів можна керувати

    Люмінесценцію проявляють багато природних люмінофорів — деякі комахи, мешканці підводних глибин, мінерали. Але найбільш придатні для застосування в людській діяльності штучні люмінофори, які за хімічною природою поділяються на неорганічні й органічні.

    Неорганічні люмінофори — це монокристали, мікро- і нанопорошки, кераміка, плівки, скло. Підбір складу люмінофора, а також введення до нього різних домішок відкриває значні можливості щодо керування властивостями матеріалів, тобто дає змогу створювати нові ефективні матеріали із заданими характеристиками для різних сфер застосування.

    Окреме місце серед неорганічних люмінофорів займають сполуки, здатні поглинати й перетворювати енергію радіаційного випромінювання на видиме світло. Це сцинтилятори й дозиметри, які використовують у медичних діагностичних приладах, геологічній розвідці, засобах контролю за переміщенням радіоактивних речовин, експериментах з фізики високих енергій.

    Авторський колектив: Н. Дулина, Я. Бояринцева та Н. Бабаєвська. Фото надане автором

    Науковці в очікуванні заслуженої нагороди

    Група молодих учених Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України і Інституту монокристалів НАН України, до якої увійшли молодші наукові співробітники к. т.н. Наталія Бабаєвська, Яніна Бояринцева, Ярослава Герасимова та Надія Дулина, виконала великий комплекс робіт з розробки й удосконалення технології отримання нових неорганічних люмінофорів на основі тугоплавких оксидних і фторидних сполук. Це надало їм можливість отримати та запатентувати новий ефективний люмінофор, що залежно від складу виявляє помаранчево-червоне або червоне світіння. Було отримано низку наночасток неорганічних люмінофорів різних розмірів та форми, люмінесцентні властивості яких вигідно відрізняються від об’ємних аналогів. Також молодим ученим вдалося отримати нові оксидні макроскопічні монокристали, люмінесцентні параметри, радіаційна та термічна стійкість яких набагато перевищує відомі матеріали. Розроблені нові функціональні люмінесцентні матеріали дають змогу вже найближчим часом налагодити дослідне виробництво детекторів радіації, люмінесцентних візуалізуючих приладів з високою роздільною здатністю та інших оптичних пристроїв з набагато кращими характеристиками, ніж у світових аналогів, які існують.

    Цикл робіт із назвою «Нові кристалофосфори на основі оксидних та фторидних матриць, активованих рідкісноземельними іонами, для використання у фотоніці, оптиці та медицині» було висунуто на здобуття щорічної Премії Президента України для молодих учених у 2012 році.

    Побажаємо успіху авторам!

    ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА:

    Юрій Вікторович МАЛЮКІН, заступник директора Інституту сцинтиляційних матеріалів (ІСМА) НАН України з наукової роботи, член-кореспондеНАН України, доктор фізико-математичних наук:

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Консультации Адвоката
    Рекомендовано адвокатом

    Это Вас точно заинтересует

    В Луганской области открыто более 650 уголовных производств, связанных с сепаратизмом и терроризмом

    Органами прокуратуры Луганской области начато более 650 уголовных производств, связанных с сепаратизмом и терроризмом. Об этом сообщает пресс-служба Генеральной прокуратуры Украины.

    Державтоінспекція Кіровоградщини: «Правила руху єдині – поважати їх повинні!»

    Працівники ДАІ провели урок знань з правил дорожнього руху на тему Правила руху єдині поважати їх повинні. Вихованці навчальних закладів міста Олександрії запросили правоохоронців взяти учать ...

    Про внесення змін до наказу Мінсоцполітики від 14.12.2012 № 764, Міністерство соціальної політики України

    Про внесення змін до наказу Мінсоцполітики від 14.12.2012 № 764 З метою виконання статей 7 та 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" ( 1160-15 ) НАКАЗУЮ:

    Вступила в силу норма о продаже SIM-карт на основании договора

    Принятый Верховным Советом Украины 16 января с. г. Закон №721-VII «О внесении изменений в Закон «О судоустройстве и статусе судей» и процессуальные законы о дополнительных мерах защиты безопасности ...

    Адвокат по уголовным делам
    Об адвокате
    Ваш портал - удивительный.

    Просто отличный сайт! Хорошенький ресурсик! Классно! Всё очень удобно и просто. Благодарю за профессиональный интернет сайт!
    Статьи по уголовному праву
    Как выжить в тюремных условиях

    Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

    Сайт для заключённых

    Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

    Новости Адвоката
    Как уберечься от рейдеров

    Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

    Мошенники воруют деньги на свадьбах

    Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

    Свидание с интернета закончилось похищением...

    Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

    41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0