НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
26.07.2012 № 935Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 56
Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Унести до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 56( v0056862-11 ) „Про встановлення тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ „ЕК „Херсонобленерго" такі зміни:
1.1. Пункт 1 викласти в такій редакції:
„1. Установити Публічному акціонерному товариству „Енергопостачальна компанія „Херсонобленерго":
тарифи на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами на рівні:для 1 класу напруги — 18,07 грн/МВт·год (без ПДВ),для 2 класу напруги — 136,13 грн/МВт·год (без ПДВ);тарифи на постачання електричної енергії за регульованим тарифом на рівні:для 1 групи споживачів — 8,51 грн/МВт·год (без ПДВ),для 2 групи споживачів — 42,53 грн/МВт·год (без ПДВ).".1.2. Додаток 1 до постанови викласти в новій редакції, що додається до оригіналу.
2. Ця постанова набирає чинності з 1 серпня 2012 року.
В. о. Голови Комісії
О. Рогозін
{До оригіналу постанови додається додаток 1}
газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «КОМПАНІЯ «ГАЗІНВЕСТ», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «КОМПАНІЯ «ГАЗІНВЕСТ»
молоді та спорту України від 23.01.2012 № 52, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниПро внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.01.2012 № 52 Відповідно до статті 39 Закону України "Про фізичну культуру і спорт"( 3808-12 ), враховуючи клопотання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" АПК України, та з метою удосконалення роботи Комісії з визнання видів спорту в Україні НАКАЗУЮ:
| Про Всеукраїнську перереєстрацію членів, асоційованих членів споживчих товариств, Центральна спілка споживчих товариств УкраїниПро Всеукраїнську перереєстрацію членів, асоційованих членів споживчих товариств З метою забезпечення органів управління споживчих товариств, споживспілок достовірною і неупередженою інформацією про членів, асоційованих членів споживчих товариств для прийняття управлінських рішень, спрямованих на виконання Програми подальшого реформування споживчої кооперації України ( n0007626-12 ), XXI (позачерговий) з'їзд споживчої кооперації України ПОСТАНОВЛЯЄ:
На Київщині до боротьби зі стихією долучилися й правоохоронці, й не байдужі громадяниСильний снігопад, що тривав на Київщині більше доби, ускладнив рух транспортних засобів на дорогах області. Працівники Державтоінспекції області роблять все від них залежне, аби забезпечити безпеку ...
|