Уряд уважно дослуховується до розрахунків Міжнародного валютного фонду та Світового банку
«Представники МВФ, Світового банку та інших фінансових організацій, що моніторять ситуацію в Україні, мають можливість досить точно та реалістично прораховувати прогнози розвитку економіки України. І уряд до них уважно дослуховується», — наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.
При цьому він зауважив, що іноді ці прогнози збігаються з нашими, іноді ні. Проте це не означає, що міжнародні фінансові організації щось роблять навмисно. «Найголовніше завдання — зробити прогноз реалістичним, тому що від цього прогнозу залежить планування видатків бюджету, проведення грошово-кредитної політики Нацбанку і ціла низка інших найважливіших напрямків політики держави», — цитує слова глави уряду департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.
Водночас Прем’єр-міністр назвав основні чинники, що визначають зниження прогнозних показників. У першу чергу, зазначив він, це економічна рецесія в Євросоюзі, що впливає на зниження попиту на цілий ряд товарних позицій нашої економіки. Другим фактором, на думку глави уряду, є банківська криза, а отже, і брак вільних фінансових ресурсів для інвестування в українську економіку. Ще один важливий пункт — це боргова криза, що тягне за собою великі труднощі в доступі до ринку капіталу для фінансування дефіциту бюджету, уповільнення темпів економічного розвитку таких великих країн, як Китай, що є партнерами України, зниження прогнозу урожаю ранніх зернових тощо.
«Я вам перелічив тільки деякі з чинників, що впливають на розвиток нашої економіки. Насправді їх значно більше. Є внутрішні чинники, є зовнішні фактори. І є, нарешті, заходи уряду щодо мінімізації впливу негативних факторів на економіку України», — додав Микола Азаров.
За його словами, коли всі ці фактори зводяться до єдиного цілого, а конкретні цифри визначають прогнози зростання економіки, то можуть виникати дискусії і бути різночитання. «Але ще раз підкреслюю, що жодної упередженості в оцінках я за свій досвід співпраці з МВФ і Світовим банком не зустрічав. Ми з довірою і повагою ставимося до цих прогнозів», — підсумував Прем’єр-міністр.
Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів Кабінет Міністрів України постановляє: Внести до Положення про порядок надання гірничих відводів ( 59-95-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 59 (ЗП України, 1995 р., № 4, ст. 94; 1996 р., № 5, ст. 154; Офіційний вісник України, 2006 р., № 45, ст. 3014; 2010 р., № 68, ст. 2462; 2011 р., № 28, ст. 1191), зміни, що додаються.
Про встановлення вимог Комунальному підприємству "Васильківтепломережа" щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро встановлення вимог Комунальному підприємству "Васильківтепломережа" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Порядку встановлення вимог щодо провадження суб'єктами природних монополій господарської діяльності( z0311-13 ), яка не належить до сфери природних монополій, та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб'єктами природних монополій та суб'єктами господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 04.02.2013 № 15, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ВИРІШИЛА:
| Ігор ПРАСОЛОВ: «Найголовнішим надбанням Нацбанку є збереження цінової стабільності у країні»Нацбанк України завжди перебуває у фарватері не лише фінансово-банківського, а й загалом економічного розвитку країни. Найголовніше, що він неабияк впливає й на життя пересічних людей. Саме тому ...
В Генпрокуратуре состоялась встреча с представителями Международного Республиканского ИнститутаВчера, 27 октября, заместитель Генерального прокурора Украины Виталий Каско провел встречу с членом правления Международного Республиканского Института Олином Ветингтоном и региональным директором ...
|