Справа № 761/2078/13- ц
Провадження №2-к/761/8/2013
УХВАЛА
іменем України
"25" січня 2013 р. суддя Шевченківського районного суду м. Києва Макаренко І.О., розглянувши клопотання Закритого акціонерного товариства «Молдавкабель» про визнання та примусове виконання рішення Арбітражного суду Придністровської Молдавської Республіки по справі за позовом Закритого акціонерного товариства «Молдавкабель» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Севкабель-Україна»про стягнення боргу,
в с т а н о в и в:
Заявник звернувся до суду з вказаною заявою.
Відповідно до ч. 1 ст. 394 ЦПК України, клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду подається у письмовій формі і повинно містити: ім’я (найменування) особи, що подає клопотання, зазначення її місця проживання (перебування) або місцезнаходження; ім’я (найменування) боржника, зазначення його місця проживання (перебування), його місцезнаходження чи місцезнаходження його майна в Україні; мотиви подання клопотання.
Згідно ч. 3 ст. 394 ЦПК України, якщо міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, не визначено перелік документів, що мають додаватися до клопотання, або за відсутності такого договору, до клопотання додаються такі документи: засвідчена в установленому порядку копія рішення іноземного суду, про примусове виконання якого подається клопотання; документ, який засвідчує, що сторона, стосовно якої постановлено рішення іноземного суду і яка не брала участі в судовому процесі, була належним чином повідомлена про час і місце розгляду справи; документ, що посвідчує повноваження представника (якщо клопотання подається представником).
Вивчивши матеріали справи, судом встановлено, що заявником дані вимоги не дотримані, а саме: не надано офіційного документу про те, що рішення іноземного суду набрало законної сили, не надано доказів, що дане рішення не виконано на території іноземної держави, а також не надано підтвердження, що боржник знаходиться саме на території Шевченківського району м. Києва, оскільки інформація в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, щодо ТОВ «Севкабель –Україна» відсутня, а також заявником не сплачений судовий збір відповідно до Закону України «Про судовий збір».
Відповідно до ч. 4 ст. 394 ЦПК України, суд, встановивши, що клопотання і документи, що додаються до нього, не оформлено відповідно до вимог, передбачених цією главою, або до клопотання не додано всі перелічені документи, залишає його без розгляду та повертає клопотання разом з документами, що додані до нього, особі, що його подала.
За таких обставин, суд вважає за можливе залишити заяву без розгляду.
Виходячи з викладеного, керуючись ст. 394 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Клопотання Закритого акціонерного товариства «Молдавкабель» про визнання та примусове виконання рішення Арбітражного суду Придністровської Молдавської Республіки по справі за позовом Закритого акціонерного товариства «Молдавкабель» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Севкабель-Україна»про стягнення боргу - залишити без розгляду та повернути заявникові.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Суддя: