Справа № 2604/19859/12
УХВАЛА
про відновлення провадження у справі
"23" січня 2013 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Чех Н.А., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний банк «Київ», ОСОБА_2, третя особа: Головне управління юстиції в місті Києві в особі приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про визнання договору іпотеки та договорів про внесення змін та доповнень недійсними, зустрічний позов: Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний банк «Київ»до ОСОБА_1, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-промислове підприємство «Укруніверсалсервіс»про звернення стягнення на предмет іпотеки,
В С Т А Н О В И В:
Відповідно до ухвали суду від 05.12.2012 року вказана справа була направлена до Київського науково -дослідного інституту судових експертиз для проведення судової психіатричної експертизи.
14.01.2013 року справа повернута до суду без висновку експертизи.
Перешкод для призначення справи до розгляду не встановлено.
Керуючись ст. 204 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відновити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний банк «Київ», ОСОБА_2, третя особа: Головне управління юстиції в місті Києві в особі приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про визнання договору іпотеки та договорів про внесення змін та доповнень недійсними, зустрічний позов: Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний банк «Київ»до ОСОБА_1, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-промислове підприємство «Укруніверсалсервіс»про звернення стягнення на предмет іпотеки.
Призначити розгляд справи на 15.02.2013 на 08:00 за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 5, каб. 112.
В судове засідання викликати сторони.
Суддя: