Досудебное следствие:

  • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
  • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
  • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
  • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

  • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
  • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
  • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
  • - изучение материалов уголовного дела и др..;
  • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

  • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
  • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
  • - подготовка и заявление ходатайств;
  • - заявления гражданского иска;
  • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
  • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Про відмову у відкритті апеляційного провадження 10 червня 2014 року м - Київський апеляційний адміністративний суд - Горяйнов А.М.

  1. УХВАЛА

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа 826/405/14 Суддя доповідач Горяйнов А.М.

УХВАЛА

про відмову у відкритті апеляційного провадження

10 червня 2014 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Горяйнов А.М., перевіривши апеляційну скаргу державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць Ольги Анатоліївни на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 18 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ТІСТЕР» до державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць Ольги Анатоліївни та Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві про скасування рішення та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді від 25 квітня 2014 року апеляційну скаргу державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць Ольги Анатоліївни на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 18 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ТІСТЕР» до державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць Ольги Анатоліївни та Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві про скасування рішення та зобов'язання вчинити дії.

Підставою для залишення апеляційної скарги без руху стало те, що копію оскаржуваної постанови, складеної в повному обсязі, апелянт отримала 24 березня 2013 року, що підтверджується повідомленням про вручення рекомендованого поштового відправлення. Таким чином, апеляційну скаргу на постанову суду від 18 березня 2014 року необхідно було подати у строк до 03 квітня 2014 року. Апеляційна скарга державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць О.А. подана до суду першої інстанції лише 11 квітня 2014 року, тобто після закінчення строку, встановленого ч. 2 ст. 186 КАС України.

На виконання вимог ухвали судді від 25 квітня 2014 року апелянт подала заяву про поновлення строку апеляційного оскарження постанови окружного адміністративного суду м. Києва від 18 березня 2014 року. Вказана заява обґрунтована тим, що лист із вказаним судовим рішенням був отриманий 31 березня 2014 року. З метою підтвердження вказаної обставини позивач надала копію першого аркуша постанови із відміткою про реєстрацію її надходження.

Вважаю вказані доводи апелянта необґрунтованими з огляду на те, що отримання копії постанови суду від 18 березня 2014 року саме 24 березня 2014 року підтверджується повідомленням про вручення рекомендованого поштового відправлення. Наявність на постанові суду від 18 березня 2014 року відмітки про її реєстрацію 31 березня 2014 року вказує лише на недотримання відповідачем строку реєстрації вхідної кореспонденції.

У відповідності до абз. 2 ч. 4 ст. 189 КАС України якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

За таких обставин вважаю необхідним відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць О.А.

Керуючись ст. ст. 189, 206, 254 КАС України, -

УХВАЛИВ:

У відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць Ольги Анатоліївни на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 18 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ТІСТЕР» до державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Коломієць Ольги Анатоліївни та Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві про скасування рішення та зобов'язання вчинити дії - відмовити.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів в касаційному порядку шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя А.М. Горяйнов

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Консультации Адвоката
Рекомендовано адвокатом

Это Вас точно заинтересует

Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя на 2014 рік, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 грудня 2013 р. за № 2106/24638 Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2014 рік

а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ БАНК», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Щодо видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ БАНК»

Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.10.2012 № 1423, НАКАЗУЮ:

В Минюсте обсуждался вопрос обретения членства Украиной в Международном уголовном суде

На встрече замминистра юстиции Анотна Янчука с Президентом Ассамблеи Международного уголовного суда, Послом по особым поручениям госпожой Тиной Интельман обсуждались перспективы сотрудничества Украины и Международного уголовного суда, а также актуальность обретения Украиной полноправного членства в Международном уголовном суде. Об этом сообщает пресс-служба Министерства юстиции Украины.

Адвокат по уголовным делам
Об адвокате
Чувствуется истинная забота о пользователях. Благодаря интересному интернет порталу я, наконец-то, надумался купить отдельную линию.

Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы молодцы!!! Сильно хочу пожелать Вам материального благополучия и творческих успехов!
Статьи по уголовному праву
Как выжить в тюремных условиях

Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

Сайт для заключённых

Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

Новости Адвоката
Как уберечься от рейдеров

Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

Мошенники воруют деньги на свадьбах

Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

Свидание с интернета закончилось похищением...

Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0