20.09.2013 Справа № 756/13224/13-а
Справа пр. №2-а/756/348/13
ун. №756/13224/13-а
УХВАЛА
про відкриття провадження
20 вересня 2013 року м. Київ
Суддя Оболонського районного суду міста Києва Андрейчук Т.В., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва про визнання дій суб'єкта владних повноважень протиправними,
в с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду в порядку адміністративного судочинства з позовом до відповідача управління Пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва про визнання дій суб'єкта владних повноважень протиправними.
Позивач ОСОБА_1 є фізичною особою, яка наділена адміністративною процесуальною правосуб'єктністю.
Позовна заява відповідає вимогам ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Підстав, установлених Кодексом адміністративного судочинства України, для повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження в адміністративній справі суддею не виявлено.
Відповідно до Розділу II Кодексу адміністративного судочинства України права підсудна Оболонському районному суду міста Києва як місцевому адміністративному суду.
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
у х в а л и в:
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва про визнання дій суб'єкта владних повноважень протиправними.
Провести підготовче провадження у справі до 09 жовтня 2013 року.
Розгляд справи призначити на 11 год. 00 хв. 09 жовтня 2013 року в приміщенні Оболонського районного суду м. Києва за адресою: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 2-Є.
Копію цієї ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки. Відповідачеві надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів.
Відповідачеві пропоную подати до суду свої письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала підлягає оскарженню у частині відкриття провадження з недотриманням правил підсудності.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Т.В. Андрейчук