пр. № 6/759/705/13
ун. № 759/16482/13-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 листопада 2013 року Святошинський районний суд м. Києва у складі:
судді: Лук'яненко Л.М.
при секретарі: Коваленко І.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС» про видачу дублікату виконавчого листа по цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС» до ОСОБА_1 про стягнення коштів, -
В С Т А Н О В И В:
31 серпня 2006 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Лук'яненко Л.М. розглянувши справу за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС» до ОСОБА_1 про стягнення коштів постановив рішеня. На підставі даного рішення 17.10.2007 року видано виконавчий лист.
В жовтні 2013 року до суду надійшла заява Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС» про видачу дублікату виконавчого листа (судового наказу) у зв'язку із втратою.
В судове засідання сторони не з'явились, повідомлені належним чином, причини неявки суду не повідомили.
Відповідно до ч.1 ст.370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.
Суд, дослідивши матеріали, вважає, що заява підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 370 ЦПК України України, суд,-
У Х В А Л И В :
Заяву задовольнити.
Видати дублікат замість втраченого оригіналу виконавчого листа по цивільній справі № 2-2494/2006 року за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС» до ОСОБА_1 про стягнення коштів.
Ухвала може бути оскаржено до апеляційного суду м. Києва на протязі 5-ти днів шляхом подачі апеляційної скарги.
Суддя: