Справа № 405/12050/13-ц
2/405/2304/13
УХВАЛА
27.12.2014 року Суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Плохотніченко Л.І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, -
В С Т А Н О В И В:
Форма і зміст позовної заяви відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України. Перешкод для відкриття провадження, передбачених ст.. 122 ЦПК України немає.
Вважаю за доцільне, призначити по даній справі судове засідання.
Керуючись ст. 122 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.
Призначити судовий розгляд на 10.02.2014 року, яке відбудеться о 10.15 год. в приміщенні Ленінського районного суду м. Кіровограда по вул. В. Перспективна, 40 , каб. 413.
Надіслати сторонам копію ухвали, відповідачу - копію позовної заяви з доданими до неї документами.
Запропонувати відповідачу до зазначеного строку подати письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку в частині дотримання правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її отримання через даний суд до апеляційного суду Кіровоградської області.
Суддя Ленінського
районного суду
м. Кіровограда Л. І. Плохотніченко
Деякі питання проведення інституційної реформи у сфері виконання майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Кабінет Міністрів УкраїниДеякі питання проведення інституційної реформи у сфері виконання майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом 1. Схвалити Концепцію інституційної реформи у сфері виконання майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, що додається.
Члены Совета судей Украины приступили к обсуждению кандидатур на пост председателя ГСАСовет судей Украины на своем сегодняшнем заседании рассматривает вопрос о назначении председателя Государственной судебной администрации Украины.
| Реєстрація по-новому: перша хвиляУрядовий курєр неодноразово писав і розяснював, що з початку цього року в Україні почне діяти нова система реєстрації прав на нерухоме майно, що передбачає централізовану формалізацію майнових ...
Правительство предоставило дополнительные места государственного заказа для абитуриентов из КрымаКабинет Министров Украины принял постановление от 17 сентября 2014 года № 450 «Некоторые вопросы предоставления (размещения) дополнительных мест государственного заказа на подготовку специалистов, научных, научно-педагогических кадров для граждан Украины, которые проживают на временно оккупированной территории или переселились из нее». Об этом сообщает пресс-служба правительства.
|