Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Про примирення від 05 червня 2014 року у кримінальному провадженні - Шевченківський районний суд міста Києва - Хардіна О. П.

 1. В И Р О К

Справа № 761/16725/14-к

Провадження №1-кп/761/671/2014

В И Р О К

іменем України

19 червня 2014 року

Шевченківський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді Хардіної О.П.,

при секретарі - Василенко М.В.,

за участю: прокурора Колкова А.В., обвинуваченого - ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва обвинувальний акт та угоду про примирення від 05 червня 2014 року у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12014100100005085 , відносно

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженець м. Києва, українець, громадянин України, з середньою освітою, непрацюючий, неодружений, зареєстрований та проживаючий за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимий

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України,-

В С Т А Н О В И В :

Обвинувачений ОСОБА_1 20 травня 2014 року, приблизно о 17 годині 30 хвилин за місцем свого мешкання, а саме, в приміщенні квартири АДРЕСА_1, зателефонував невстановленій слідством особі та в ході телефонної розмови замовив у неї для власного вживання без мети збуту 5 г психотропної речовини - амфетаміну за грошові кошти в сумі 400 гривень. Того ж дня приблизно о 18 годині, за проханням невстановленої слідством особи перерахував грошові кошти в сумі 400 гривень на банківську картку останньої за придбання психотропної речовини - амфетаміну.

В подальшому 20 травня 2014 року невстановлена слідством особа повідомила ОСОБА_1 про місцезнаходження замовленої ним психотропної речовини - амфетаміну, а саме: біля сміттєвого баку, що знаходиться з правої сторону будинку № 16 по вул. Дорогожицькій в м. Києві.

Того ж дня, приблизно о 19.00 годині обвинувачений ОСОБА_1 приїхав на метрополітені до станції метро «Дорогожічі» та пішки направився до будинку № 16, що по вул. Дорогожицькій в м. Києві, де виявив прозорий поліетиленовий пакет, попередньо залишений за домовленістю невстановленою слідством особою, в якому знаходиться 5 г психотропної речовини - амфетаміну. Таким чином, ОСОБА_1 придбав та почав зберігати при собі психотропну речовину - амфетамін без мети збуту.

В подальшому, того ж дня близько 20 год. 20 хв. у ОСОБА_1, який перебував біля будинку № 16 по вул. Дорогожицькій в м. Києві, працівниками Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві було виявлено та вилучено з правої зовнішньої кишені його шортів прозорий поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору, в якому знаходилася психотропна речовина - амфетамін, яку ОСОБА_1 незаконно придбав та зберігав при собі для власного вживання без мети збуту.

Згідно висновку судово-хімічної експертизи № 1038х від 23.05.2014 у наданій на дослідження вологій, збитій у грудки порошкоподібній речовині білого кольору масою 4,594 г з запахом органічного розчинника, маса якої при висушуванні склала 2,834 г, яка знаходилась в прозорому поліетиленовому пакеті, вилученому у ОСОБА_1, містить психотропну речовину - амфетамін. Маса амфетаміну в наданій речовині становить 1,332 г.

Обвинувачений ОСОБА_1 своїми діями, які виразилися в незаконному придбанні та зберіганні психотропної речовини без мети збуту, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 309 КК України.

Одночасно з обвинувальним актом до суду надійшла угода про визнання винуватості, укладена між ОСОБА_1 та прокурором прокуратури Шевченківського району м. Києва Колковим А.В. від 05 червня 2014 року, відповідно до якої обвинувачений повністю визнав свою винуватість у зазначеному діянні.

Сторони погодились на призначення покарання ОСОБА_1за ч.1 ст. 309 КК України у виді штрафу в розмірі 1190 грн.

Обвинуваченому роз'яснені всі обмеження щодо права оскарження угоди, роз'яснені наслідки невиконання взятих на себе обвинуваченим обов'язків.

При проведенні підготовчого судового засідання обвинувачений ОСОБА_1пояснив, що він повністю згоден з підписаною угодою, розуміє наслідки укладання угоди, угода була укладена добровільно, без будь-якого примусу, та просить суд затвердити укладену угоду.

Прокурор не заперечує проти затвердження угоди.

Суд, дослідивши угоду, вислухавши доводи сторін, вважає, що укладена угода відповідає вимогам КПК України, оскільки умови угоди відповідають інтересам суспільства, не порушують прав, свобод та інтересів сторін, угода укладена добровільно, виконання обвинуваченим взятих на себе обов'язків можливо, фактичні підстави для визнання винуватості наявні, угода містить беззастережне визнання своєї винуватості ОСОБА_1, правова кваліфікація правопорушення визначена правильно за ч.1 ст. 309 КК України.

Відповідно до ст.124 КПК України підлягають стягненню з ОСОБА_1 на користь держави процесуальні витрати, понесені у зв*язку з проведенням судово - хімічної експертизи в розмірі 887 грн. 04 коп.

Речові докази - амфетамін в поліетиленовому пакеті, залишок в перерахунку сухої речовини 1,332 г, передані на зберігання до камери схову Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві згідно квитанції № 000766,- знищити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 374-376, 475 КПК України, суд -

З А С У Д И В :

Угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором прокуратури Шевченківського району м. Києва Колковим А.В. та обвинуваченим ОСОБА_1 від 05 червня 2014 року, - затвердити.

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України, і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 70 (семидесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1190 грн.

Речові докази - амфетамін в поліетиленовому пакеті, залишок в перерахунку сухої речовини 1,332 г, - знищити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави процесуальні витрати, понесені у зв*язку з проведенням судово- хімічної експертизи, в розмірі і 887 грн. 04 коп

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва протягом 30 діб з моменту його проголошення прокурором та обвинуваченим виключно з підстав призначення судом покарання суворішого, ніж узгоджене, ухвалення вироку без згоди обвинуваченого на призначення покарання, нероз'яснення наслідків укладення угоди. Прокурором вирок може бути оскаржений виключно з підстав призначення судом покарання, менш суворого, ніж узгоджене сторонами угоди; затвердження судом угоди у провадженні, в якому згідно з частиною четвертою статті 469 КПК України угода не може бути укладена.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку.

Копію вироку негайно після його проголошення вручити обвинуваченому та прокурору.

Суддя О.П. Хардіна

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Консультации Адвоката
Рекомендовано адвокатом

Это Вас точно заинтересует

Порядок анулювання актових записів цивільного стану

Порядок анулювання актових записів цивільного стану врегульовано Законом України Про державну реєстрацію актів цивільного стану та Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, ...

Художники Вінниччини пройшли Тарасовими шляхами

На Вінниччині широко проводяться культурно-мистецькі заходи, присвячені відзначенню 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. Один з таких проектів виставку Тарасові шляхи Вінниччини напередодні ...

В рассмотрении «дела Луценко» объявлен перерыв до 20 июля

Печерский районный суд г. Киева объявил перерыв до 20 июля в рассмотрении дела по обвинению экс-министра внутренних дел Украины Юрия Луценко в организации незаконной слежки для предоставления ...

Адвокат по уголовным делам
Об адвокате
С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш сайт,действительно, на сегодняшний день - неповторимый в своем роде. Как здорово, что есть такие так необходимые всем порталы. Этот интернет сайт достаточно прост в пользовании. На нем полезно отдыхать - просто и быстро.

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы молодцы!!! Так хочется пожелать Вам материального благополучия и творческих успехов!
Статьи по уголовному праву
Как выжить в тюремных условиях

Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

Сайт для заключённых

Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

Новости Адвоката
Как уберечься от рейдеров

Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

Мошенники воруют деньги на свадьбах

Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

Свидание с интернета закончилось похищением...

Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0