Працівники Державтоінспекції оперативно розшукали водія-втікача. Порушник збив 36-річного чоловіка та залишив місце пригоди.
Подія сталася вчора, 24 жовтня, близько 17-ї години у селі Лисовичі, що в Стрийському районі.
За словами постраждалого, він застав на своєму подвір’ї незнайомця, який намагався викрасти його майно. Чоловік вирішив самотужки зупинити зловмисника. Однак, той хутко скочив до машини та, втікаючи, збив по дорозі господаря. Внаслідок наїзду чоловік травмував коліно.
Постраждалий звернувся за допомогою до медиків та одразу ж повідомив про те, що трапилось, до міліції. Хоча події й розгорталися миттєво, чоловік все ж встиг запам’ятати колір та номерний знак машини.
Завдяки цим «прикметам», працівники ДАІ швидко вирахували втікача. Ним виявився 59-річний мешканець Стрийського району, який керував автомобілем «Шевроле».
Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини події.
Девушка хотела продать через Интернет платье за 500 грн и лишилась всех денег со счета. ВИДЕО23-летняя киевлянка на одном из сайтов выставила на продажу платье, оценили вещь в 500 гривен. Через некоторое время нашелся покупатель. В телефонном разговоре он сообщил, что живет в другом ...
Собран кворум заседания Совета адвокатов Украины: участие принимают 27 человекНачинается работа очередного заседания Совета адвокатов Украины, которое проходит в региональном центре Национальной академии правовых наук Украины.
| На Украине медработник впервые осужден за разглашение ВИЧ-статуса ребенкаФельдшера одного из крымских детских домов Центральный районный суд Симферополя признал виновной в разглашении медицинской тайны. Медработник одной из школ рассказала о вирусе ребенка.
Про передачу будівлі у спільну власність територіальних громад Житомирської області, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу будівлі у спільну власність територіальних громад Житомирської області Передати будівлю (літер А) по вул. Ушакова, 10, у м. Новограді-Волинському у спільну власність територіальних громад Житомирської області для використання Новоград-Волинським медичним коледжем Житомирської обласної ради за умови взяття Житомирською обласною радою зобов’язання не відчужувати її у приватну власність.
|