Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Готуй санчата влітку, а воза взимку: у Запоріжжі звітували про підготовку до зими

  Готуй санчата влітку, а воза взимку: у Запоріжжі звітували про підготовку до зимиСаме з цитування відомої приказки розпочалася прес-конференція для представників запорізьких ЗМІ в стінах телекомпанії «МТМ».

  У народній мудрості коротко, але ємко закладений сенс проведених заходів з підготовки дорожнього господарства до експлуатації в осінньо-зимовий період.

  Питання серйозні і не дивно, що перебувають на контролі в обласній державній адміністрації. У другій половині вересня на нараді першого заступника голови облдержадміністрації, що проходив з порядком денним «Про стан підготовки спеціалізованих служб цивільного захисту області до діяльності в осінньо-зимовий період» перед Державтоінспекцією області було поставлено завдання з урахуванням досвіду минулих років , вжити всі необхідні заходи.

  Присутній з боку управління ДАІ Запорізької області начальник сектору профілактичної роботи підполковник міліції Андрій Васильович Топчій далі підкреслив, що, для того, щоб визначити стан автомобільних доріг загального користування та підготовки їх до експлуатації в зимовий період, з ініціативи Державтоінспекції з 1 по 20 жовтня проводиться осінній комісійний огляд вулично-дорожньої мережі (наявність деформацій у вигляді ям, просадок, колійності і т. д.), узбіч, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, автопавільйонів, перевіряється робота зовнішнього освітлення, утримання залізничних переїздів. Також перевіряється підготовка виробничих підрозділів дорожньо-комунальних організацій до роботи в зимовий період (технічний стан снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів і піщано-соляної суміші і т. д.), і їх готовність до введення обмежень або закриття руху на дорогах при виникненні надзвичайних ситуацій внаслідок різкого погіршення погодних умов.

  Як підкреслила начальник відділу по зв’язкам зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС у Запорізькій області Юлія Баришева, рятувальникам доводиться боротися зі сніговою стихією, витягуючи транспорт із заметів, рятувати рибалок, які виходять на лід. Щоб професійно і оперативно надавати допомогу населенню в період погіршення погодних умов рятувальники знаходяться на посиленому варіанті несення служби. У бойових розрахунках знаходиться 920 чоловік особового складу. Для надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду рятувальники підготували 13 одиниць інженерної техніки, 14 одиниць техніки, яка може використовуватися як тягачі, 30 пересувних електростанцій, 135 одиниць насосного обладнання, 13 одиниць автопідйомної техніки та 6 аварійно-рятувальних автомобілів. Для порятунку людей на водних об'єктах є аварійно-рятувальний катер «UMS- 600» та 2 катери на повітряній подушці «Марс-700». Для надання допомоги населенню під час зимових холодів підготовлено 4 пункти обігріву.

  За словами заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міськради Олексія Бородая, у комунальній власності міста знаходяться дороги протяжністю більше 1 тис. км і площею 8,1 млн. кв. метрів. З них за КП «ЕЛУАД» закріплено близько 5 млн. кв. м. За літні місяці підприємство виконало ремонт доріг на площі більш ніж 67 тис. кв. м., відремонтувало ливневоприймальні системи і забезпечило водовідведення в місцях збору талої та зливної води на проїжджих частинах доріг. Для роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 79 одиниць техніки, закуплено 17,3 тис. тонн антіожеледних матеріалів.

  Щорічно кількість доріг, що знаходяться на балансі міста, збільшується на 12-14 %. Розроблена чітка схема прибирання міських магістралей — під час снігопадів та ожеледиці прибирають, в першу чергу, проїжджі частини вулиць з важкими умовами руху, головні магістралі та центральні вулиці. На зимовий період організовується цілодобове чергування і робота спецмашин з прибирання доріг.

  Цієї зими до прибирання запорізьких магістралей від снігу будуть залучатися промислові підприємства і приватні фірми. Райадміністрації закріпили ділянки доріг, які необхідно прибирати від снігу в зимовий період, за підприємствами, розташованими на території районів.

  ДАІ Запорізької області)

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  У Лівані зник польський дипломат

  В Лівані зник безвісти польський дипломат.Як інформує РАР із посиланням на МЗС Польщі, місцева поліція вважає, що він потонув.

  У Житомирському районі рідні військовослужбовців з протестом вийшли на автодорогу

  На 125 км автодороги Київ-Чоп, у Житомирському районі, тимчасово обмежено рух транспортних засобів у звязку з пікетування. Близько 40 осіб висловлюють невдоволення перебуванням місцевих військовослужбовців ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Воры пробираются в банкетный зал под видам гостя и просматривают женские сумочки

  Компания Unwired Planet обвинила компании Apple и Google в нарушении в сумме 20 патентов

  Компания Unwired Planet подала иски к компаниям Apple и Google, обвиняя последних в нарушении патентов. Как отмечают местные СМИ, сама Unwired Planet является «типичным патентным троллем» и сейчас ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Вы класс!!! Все что делаете для пользователей вне всякого сомнения- важно!!!

  Просто замечательный! Хорошенький интернет сайтик! Классно! Всё очень удобно и легко. Благодарю за профессиональный интернет проект!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0