Адвокат, уголовные дела >
Новости Адвоката >
Про внесення зміни до Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 27.12.2012 № 01-06/1941/2012 "Про Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань", Вищий господарський суд України
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
04.09.2013 № 01-06/1293/2013
Господарські суди України
Про внесення зміни до Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 27.12.2012 № 01-06/1941/2012 "Про Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань"
У зв'язку з питаннями, що виникли у судовій практиці, Вищий господарський суд України вважає за необхідне внести зміну до Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 27.12.2012 № 01-06/1941/2012 ( v1941600-12 ) "Про Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань", виклавши пункт 4 цього листа в такій редакції:
"4. Дія Закону поширюється на кредитні договори та договори застави, укладені як до, так і після набрання ним чинності".
Голова Вищого господарського суду України
В. Татьков
{Текст взято з сайту Вищого господарського суду http://www.vgsu.arbitr.gov.ua/}
Юридичний портал Справедливість
Рейтинг:
4.5/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування, Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування До Центральної виборчої комісії надійшли заяви громадян України про самовисування та інші документи для реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах.
Олександр ЦУПРО: «Контактний центр не конкурент, а помічник владі»Одним з обєктивних показників роботи влади є її реагування на запитання і звернення, що надходять від жителів. Справді, якщо на місцях оперативно і по-діловому реагують на проблеми, тоді людина ...
| Верховна Рада відмовилася продовжити мораторій на продаж землі до 2014 рокуВерховна Рада відмовилась продовжити мораторій на продаж землі с/г призначення до 2014 року. Парламентарі провалили законопроекти Володимира Яворівського та Петра Симоненка.
Про декларування зміни оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 22 січня 2013 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро декларування зміни оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 22 січня 2013 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 3 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення та порядок внесення до нього змін( z1638-12 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 7 вересня 2012 року № 705, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 вересня 2012 року за № 1638/21950, та листа Державної служби України з лікарських засобів від 18 січня 2013 року № 1432-1.2/5.1/17-13, НАКАЗУЮ:
|