Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Чемпіонат Європи з баскетболу відвідало понад 23 тисяч глядачів

  Чемпіонат Європи з баскетболу відвідало понад 23 тисяч глядачів«Юнацький Чемпіонат Європи з баскетболу в Києві — свято спорту європейського рівня — відбувся. Турнір пройшов на високому рівні і запалив нових зірок європейського баскетболу. Матчі відвідали більше 23 тисяч глядачів — це найбільший показник в історії турніру, що проводиться з 1971 року. Ми зробили ще один крок до проведення в Україні Євробаскету-2015», — сказав Віце-прем’єр-міністр України, секретар Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу «Євробаскет-2015» Олександр Вілкул.

  У підсумковій прес-конференції, присвяченій U16 Чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловіків, взяли участь Генеральний секретар ФІБА Європа Каміл Новак, президент Федерації баскетболу України Олександр Волков та директор турніру «ЄвроБаскет 2015» Маркіян Лубківський.

  «Такі турніри — це, насамперед, соціальні заходи. Чемпіонат відвідало багато дітей і підлітків, які, окрім подарунків та позитивних емоцій, отримали головне: приклад того, до чого треба прагнути, на які життєві цінності орієнтуватися. «Ми завжди будемо підтримувати проекти, спрямовані на залучення дітей до спорту та здорового способу життя», — сказав Віце-прем’єр. Завдяки співпраці з МОК ЄвроБаскет, фондом ЮНІСЕФ та іншими благодійними організаціями на чемпіонаті побували діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних родин, діти з особливими потребами.

  Олександр Волков зазначив: «Це був цінний досвід для України. Турнір виправдав сподівання. Українські вболівальники вперше наживо побачили 16 найкращих кадетських збірних Старого Світу. На турнірі було багато цікавих, захоплюючих матчів, зокрема, і за участі збірної України. Наші хлопці дуже старалися, викладалися на сто відсотків, до останньої секунди боролися за вихід до чвертьфіналу. Ми вдячні українським уболівальникам за те, що вони активно підтримували нашу збірну на трибунах Палацу спорту».

  Віце-прем'єр подякував українській збірній та її наставникам. «Нажаль, наші юні спортсмени не стали призерами чемпіонату. Але від гри до гри вони показували баскетбол все більш високого рівня. Цей турнір дав їм величезний досвід, впевненість у собі, зміцнив командний дух. Я вірю в майбутні перемоги наших хлопців», — сказав Олександр Вілкул. Він зазначив, що одним з лідерів турніру, безумовно, став українець Святослав Михайлюк.

  «В організації цього чемпіонату ми використали досвід організації УЄФА ЄВРО 2012 та задали новий стандарт проведення юнацького чемпіонату з баскетболу. Мені приємно, що і учасники, і глядачі дали високу оцінку організації турніру. Щодня трансляцію в Інтернеті переглядали від 10 до 51 тисяч чоловік, частка телевізійної трансляції матчів за участю збірної України на Першому національному склала 1,5%. Цей турнір не лише відкрив нових зірок баскетболу, а й запалив любов до баскетболу у серцях багатьох глядачів», — підкреслив Маркіян Лубківський.

  Олександр Вілкул зазначив, що серйозним внеском у розвиток як масового, так і професійного спорту стане будівництво багатофункціональних арен, тренувальних баз і комплексів, які будуть створені для ЄвроБаскету-2015. Зокрема 6 тренувальних комплексів після завершення Чемпіонату будуть передані дитячо-юнацьким спортивним школам.

  Віце-прем'єр відзначив внесок Федерації баскетболу України та Місцевого оргкомітету «Євробаскет 2015» в успішне проведення турніру, підкресливши, що набутий досвід буде неоціненним при підготовці нашої країни до ЄвроБаскету 2015. Олександр Вілкул також наголосив на необхідності використати досвід Словенії, від якої Україна у вересні приймає естафету турніру.

  Віце-прем'єр подякував генеральному секретарю ФІБА Європа Камілу Новаку за довіру, надану Україні у проведенні баскетбольних турнірів такого рівня.

  Каміл Новак також зазначив, що проведення U16 — дуже важливий крок України до ЄвроБаскету 2015. Він подякував уряду країни в особі віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, Федерації баскетболу України та МОК «ЄвроБаскет 2015» за якісну підготовку турніру. «Рівень організації чемпіонату в Україні дуже високий. Після українського турніру планка для організаторів майбутніх турнірів U16 значно піднімається», — сказав генеральний секретар ФІБА Європа.

  Увечері 18 серпня відбудеться офіційна церемонія закриття турніру. О 21.30 відбудеться фінальна гра чемпіонату, після закінчення якої розпочнеться церемонія нагородження. Нагороди отримають «найкраща команда турніру», «найцінніший гравець» та команди, які стали бронзовими, срібними та золотими призерами чемпіонату. По завершенню церемонії відбудеться командна фотосесія учасників чемпіонату.

  Довідка. Чемпіонат Європи U16 — це загальноєвропейський чемпіонат з баскетболу серед національних команд для юнаків віком до 16 років. Чемпіонат був вперше проведений у 1971 році під назвою «Чемпіонат Європи серед кадетів» і відбувався раз на 2 роки. З 2004 року турнір почали проводити щорічно. Чемпіоном Європи 2012 року серед юнаків до 16 є збірна Туреччини.

  Цьогорічний розіграш U16 Чемпіонату Європи з баскетболу 2013 року серед чоловіків проходить в київському Палаці Спорту з 8 по 18 серпня 2013 року. В ньому беруть участь 16 найкращих команд Європи.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Про результати ліцензування, акредитації та атестації, Міністерство освіти і науки України

  Про результати ліцензування, акредитації та атестації На підставі статті 28 Закону України "Про вищу освіту" ( 2984-14 ), постанов Кабінету Міністрів України від 12 лютого 1996 р. № 200( 200-96-п ) "Про ліцензування, атестацію та акредитацію навчальних закладів", від 9 серпня 2001 р. № 978( 978-2001-п ) "Про затвердження Положення про акредитацію вищих начальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах", від 8 серпня 2007 р. № 1019 ( 1019-2007-п ) "Про ліцензування діяльності з надання освітніх послуг", наказу Міністерства освіти і науки України від 24.12.2003 № 847( z0071-04 ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.01.2004 за № 71/8670 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.11.2011 р. № 1377, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 грудня 2011 року за № 1448/20186), наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.06.2012 № 689 ( z1108-12 ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 липня 2012 року за № 1108/21420, відповідно до рішення Акредитаційної комісії від 27 вересня 2013 р. (протокол № 106)( vr106198-13 ) НАКАЗУЮ:

  Завтра эксперты обсудят стратегическое планирование деятельности адвоката в уголовном процессе

  26 июня 2014 года состоится круглый стол на тему: «Стратегическое планирование деятельности адвоката в уголовном процессе и усиления принципа состязательности сторон». Об этом сообщается на странице ...

  Сегодня ЦИК последний день регистрирует кандидатов в народные депутаты

  Сегодня ЦИК завершает прием документов от партий и мажоритарщиков для регистрации их кандидатами в народные депутаты.

  Кабінет Міністрів України просить ВР збільшити дефіцит бюджету ще на 7,7 млрд гривень

  Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді збільшити дефіцит держбюджету на 2012 рік на 7,678 млрд грн до 38,807 млрд грн для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію для ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Довольно уникальный, актуальный и полностью отличающийся от существующих ресурс! Хочется поддержать Вас материально. Как это можно сделать?

  Да, тут много актуальной информации. Огромнейшее Вам спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - просто молодцы.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0