НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
28.03.2013 № 324Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 169
Відповідно до законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації( v0983227-02 ), затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 № 983, та Процедури встановлення та перегляду НКРЕ тарифів на транспортування, розподіл, постачання природного газу, зберігання (закачування, зберігання та відбір) природного газу, транспортування нафти, нафтопродуктів, аміаку магістральними трубопроводами ( v0749227-09 ), затвердженої постановою НКРЕ від 25.06.2009 № 749, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Внести до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 169 ( v0169862-11 ) «Про встановлення тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами та постачання природного газу за регульованим тарифом для ПАТ «Харківміськгаз» такі зміни:
в абзаці другому пункту 1 цифри «100,80» замінити цифрами «103,80» ;додаток 1 до постанови викласти в новій редакції, що додається до оригіналу.2. Ця постанова набирає чинності з 1 квітня 2013 року.
Голова Комісії
С. Тітенко
{До оригіналу постанови додається додаток 1}
Татуировки арестантского мира и их значениеМногие литературные и интернет ресурсы увлеченно тиражируют источники с описанием самых распространенных татуировок уголовного общества.
Про підписання Угоди про фінансування Рамкової програми на підтримку угод між Україною та Європейським Союзом, Кабінет Міністрів УкраїниПро підписання Угоди про фінансування Рамкової програми на підтримку угод між Україною та Європейським Союзом Схвалити проект Угоди про фінансування Рамкової програми на підтримку угод між Україною та Європейським Союзом.
| Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Київ Капітал" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до пункту 9 розділу I Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
На ежегодном совещании ОБСЕ обсуждалось нарушение Россией норм и принципов международного права22 сентября делегация Украины приняла участие в официальном открытии Ежегодного совещания по имплементации обязательств государств-участников в человеческом измерении ОБСЕ (г. Варшава, 22 сентября ...
|