Алкоголь та цигарки подорожчають з 1 квітня
Любителям випити і покурити стане непереливки. Алкоголь і тютюн подорожчають. Усе — через нові акцизні марки на відповідну продукцію. Подорожчання відбудеться уже з 1 квітня.
Алкоголь і сигарети подорожчають. Бо з квітня на них клеїтимуть акцизні марки нового зразка. Спеціальні знаки матимуть три рівні захисту. І зростуть у ціні до 27-ми копійок на напої з градусом. І на 14 копійок — на тютюн. Копійки — але в межах держави — це значні суми. За підрахунками гравців ринку, за вино та горілку доведеться додатково сплатити чверть мільярда гривень щороку. Звісно, ці витрати перекладуть на плечі покупців.
Натомість податківці запевняють: панікувати не варто. Бо ставки акцизу не змінювали ще з 2008-го. А ось ціни на міцні напої та цигарки постійно зростають. Скажімо, раніше пляшка окотовитої коштувала 14 гривень. Тепер — понад 30-ть. А тютюнові вироби подорожчали майже втричі. Крім того, митарі кажуть: завдяки новим маркам буде простіше полювати на фальсифікат. І вилучати його з продажу. Бо такого добра на ринку вистачає.
Олександр Титаренко, заступник начальника відділу департаменту САТ ДПС : «За даними різних аналітиків, наприклад, по алкогольному ринку десь відсотків 15, по тютюновому ринку — десь відсотків 5».
А ще податківці заспокоюють: підприємців не змусять за один день змінити знаки. На переклеювання акцизних марок дадуть цілий рік. Тож устигнуть мають усі.
Урядовий Кур'єр
Рейтинг:
4.6/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Про організацію підготовки до проведення XXV Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2013", Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниПро організацію підготовки до проведення XXV Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2013" Відповідно до підпункту 50 пункту 4( 500/2011 ) та пункту 8 ( 500/2011 )Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України( 500/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, та з метою забезпечення своєчасної та якісної організації проведення XXV Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2013" НАКАЗУЮ:
Про внесення змін до наказу МОЗ Україні від 16 вересня 2009 року № 673 (із змінами), Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро внесення змін до наказу МОЗ Україні від 16 вересня 2009 року № 673 (із змінами) З метою забезпечення рівномірного розподілу навантаження на фахівців лабораторної служби та розширення доступу ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД до проведення лабораторних досліджень з визначення кількості СД4-лімфоцитів, враховуючи листа заступника начальника Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації від 31 січня 2013 року № 07/1-08/684 щодо готовності лабораторії КЗ "Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом" м. Чернігова до проведення досліджень та листа Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації від 11 березня 2013 року № 04/1089 щодо готовності лабораторії ОКУ "Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом" до проведення досліджень, НАКАЗУЮ:
| Працівники Буковинської Державтоінспекції взяли участь в прямому ефіріВартові доріг та телеглядачі державного телеканалу Буковина поспілкувались у прямому ефірі програми Реалії на тему безпеки дорожнього руху.
На Полтавщині працівники Державтоінспекції та журналісти провели спільний рейд для пішоходівНапередодні найромантичнішого свята - Дня Святого Валентина на вулицях міста Полтави інспектори ДАІ та представники мас-медіа провели профілактичну акцію для пішоходів.
|