Студентам вищих навчальних закладів України — з Тетяниним днем
![Студентам вищих навчальних закладів України — з Тетяниним днем Студентам вищих навчальних закладів України — з Тетяниним днем](/images/news/big/23.jpg)
Шановні друзі!
Від імені Уряду України в цей день щиро бажаю всій студентській спільноті відповідати вимогам сучасного життя. Нехай здійсняться всі Ваші мрії та назавжди збережеться у Ваших серцях романтика студентських літ.
Студентство завжди було авангардом молоді, провідником позитивних соціальних змін, рушійною силою суспільства, активним учасником державного будівництва.
Саме тому Уряд вважає розвиток вищої освіти одним із пріоритетів гуманітарного розвитку держави.
Переконаний, що Ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави і сприятимуть її утвердженню у світовому співтоваристві як правової та заможної країни.
Бажаю Вам радості пізнання, невичерпної енергії та творчих здобутків, щастя і здоров’я, любові та оптимізму. Вірте у власні сили!
З повагою
Урядовий Кур'єр
Рейтинг:
4.5/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Щодо профілактичної роботи з запобігання правопорушенням та злочинності серед дітей та учнівської молоді, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниМіністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Про деякі питання застосування статті 625 ЦК України, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справГоловам апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Про деякі питання застосування статті 625 ЦК України
| Реконструкція заради усвідомлення мируУ ході перебування в Україні Принц Майкл Кентський побував у Севастополі, де разом із віце-премєр-міністром Олександром Вілкулом переглянув військово-історичну реконструкцію бою часів Кримської ...
Працівники ДАІ Буковини впорядкували для дітей-сиріт капличкуВідкриття мініатюрної церквиці, що органічно вписалась в довкілля, відбулось на території комунального закладу Оршівський дитячий будинок.
|