Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Як вмістити нулі на проспекті

  Як вмістити нулі на проспекті

  «Урядовий кур’єр» дослідив, хто боїться заборони вказувати у рекламі ціни у валюті

  Рекламі, яка пропонує товари та послуги в іноземних валютах, у нашій країні не бути!? 8 листопада Верховна Рада скерувала на підпис Президентові Закон «Про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України.

  Хто вітає таку нову норму? Як ці нововведення позначаться на різних видах бізнесу та пересічних українцях? «УК» провів своє невеличке розслідування, яке виявилося вельми цікавим.

  Задля стабільності гривні

  Звісно, що такі нововведення вітає керівництво Нацбанку. Як повідомив директор юридичного департаменту НБУ Віктор Новіков, закон сприяє посиленню стабільності національної валюти, дедоларизації економіки, і як наслідок — створенню умов для проведення ефективної грошово-кредитної політики та забезпеченню умов для економічного зростання. Юрист центробанку посилається на інший Закон — «Про ціни та ціноутворення», який вже давно чинний і виконувати його повинні всі. «Цим документом ціни на товари, які призначені для реалізації на внутрішньому ринку, встановлюються виключно у гривнях, якщо інше не передбачено міжнародними угодами, ратифікованими Україною, та постановами Кабміну. Крім того, відповідальність за порушення порядку формування, встановлення та застосування цін регламентується п. 2 статті 165 Кодексу про адміністративні правопорушення», — додає він.

  Так, можна зробити висновок, що зміни до Закону «Про рекламу» лише «підсилили» відповідальність і підприємств, які інформують потенційних покупців щодо цін у валюті, і компаній, які виробляють та розміщують таку рекламу на телебаченні, радіо, у пресі, на білбордах та в Інтернеті.

  Саму ж відповідальність за порушення законодавства про рекламу встановлено статтею 27 Закону «Про рекламу». Відповідно до неї, особа, винна у таких порушеннях, несе дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону.

  Ціна квадратного метра має бути у гривнях. Фото Oлександра ЛЕПЕТУХИ

  Туркомпанії вітають, автоімпортери шоковані

  Тепер щодо практичних наслідків нововведень. По-перше, цей закон напряму торкнеться будівельної і туристичної галузей, а також ринку нерухомості. Адже саме вони частенько практикують написання цінників на свої товари та послуги в іноземних валютах (переважно в доларах США).

  Представники туріндустрії не надто переймаються переведенням цін на путівки з євро та доларів у рідні гривні. Як зауважують у туркомпанії «Гамалія», це не проблема: якщо живемо в Україні, то й використовувати для реклами та продажу своїх послуг маємо лише гривні. Так вважають й інші туркомпанії.

  Між тим, як зазначає директор із продажу та маркетингу компанії TUI Ukraine Тарас Демура, ціни на переліт, проживання, харчування та екскурсії різні турпартнери можуть виставляти у різних валютах, тому їх просто необхідно призвести до єдиної одиниці — інакше клієнт заплутається.

  Однак треба мати на увазі й те, що ціни на путівки під час переведення їх з іноземних валют вимальовуються далеко не сотнями тисяч гривень, як це відбуватиметься, приміром, на ринку нерухомості та авторинку.

  Тому, приміром, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олег Назаренко вважає, що така суто гривнева реклама автівок у підсумку обернеться для компаній зовсім іншими санкціями.

  «Наприклад, автодилери дадуть рекламу продажу автівки, яка на той день коштуватиме 105 тис. грн, а через невеликий проміжок часу (завдяки падінню курсу гривні щодо валют), її вартість вже буде 110 тис. грн. Так, нас можуть звинуватити у недобросовісній рекламі. А часто її змінювати, звісно, ніхто не буде — це надто дорого. Я просто впевнений у тому, що, якщо закон набере чинності, імпортери і дилери взагалі відмовлятимуться від реклами», — зазначає він.

  О. Назаренко вважає, що цей документ має на меті одне: знайти черговий шлях, спрямований на боротьбу з девальвацією гривні.

  Прив’язка до валют лише для зручності

  За суттю, згоден із цією думкою і президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Сергій Злидень, який додає, що, якщо курс гривні щодо валют буде нестабільним, то продавець житла фактично вказуватиме подвійну ціну. «Одна з них буде у гривнях, інша — у доларах або зазначатиметься курс НБУ чи ринковий. Це буде вакханалія. Розумію, що ми повинні боротися із валютизацією країни, але не слід забувати: живемо у державі, де нестійка національна грошова одиниця. Тому і прив’язуємо ціну нерухомості, яка є надто високою, до стійких валют. І робимо це лише задля зручності обрахунків», — додає він.

  Із цим важко не погодитися, адже багато з нас купує і продає житло. Але слід зробити уточнення, що С. Злидень має на увазі лише житло на вторинному ринку. А на первинному нині зовсім інша ситуація. Він поступово за кілька років перейшов із доларів на гривні і, як зазначають будівельники і компанії, що продають нове житло, жодних незручностей із цим немає. Адже люди поступово звикли до цього. Можливо, що з часом такі психологічні метаморфози стануться і з вторинним ринком.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Парламенту рекомендуют внести изменения в Закон об исполнении решений Евросуда

  Комитет по вопросам верховенства права и правосудия рекомендует парламенту принять во втором чтении и в целом проект закона о внесении изменений в Закон Украины «Об исполнении решений и применении ...

  Про заохочення спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту, Кабінет Міністрів України

  Про заохочення спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту З метою відзначення спортсменів, досягнення яких сприяють утвердженню міжнародного авторитету України, підвищення їх соціального захисту, заохочення до успішних виступів на міжнародних змаганнях Кабінет Міністрів України постановляє:

  Пенсійний фонд отримав бюджет

  Під час засідання Кабінету Міністрів, що відбулося в понеділок, затверджено бюджет Пенсійного фонду на 2013 рік. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська. Прийнятий бюджет ...

  Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", Верховна Рада України

  Платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Этот портал классный! работал на нем довольно чуть ли не по три раза на день. Думаю, что этот интернет проект ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами чаще!

  Огромнейшее спасибо. Очень благодарны! Ребята - Вы молодцы.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0