
Луганськ став частиною великого європейського фестивалю «Друга зміна. Ніч індустріальної культури»
В рамках такого фестивалю великі промислові об'єкти Німеччини та Польщі багато років поспіль відкривають свої двері. Україна приєдналася до шоу уперше, тож в Луганську, Донецьку, Катовицькому воєводстві (Польща) та Рурській області (Німеччина) відбулося «індустріальне свято».
Кожна з областей-учасниць облаштувала екскурсії по-своєму. У найвіддаленішому східному обласному центрі України «промислових туристів» возив трамвай, бо за словами організаторів «це унікально. Автобуси й тролейбуси курсують в багатьох країнах, а трамваї скоріш рідкість. Та в Луганську це невід'ємний вид подорожування».
Трамвай, що везе на «Другу зміну» доставляв туристів і до унікального авіаційно-технічного музею. Фото надане прес-службою Луганської міської ради
Всередині «мобільного музею» відвідувачі могли ознайомитися з фотографіями, що розкривають історію індустріального розвитку Німеччини, Польщі, Донецька та Луганська. Спеціально розроблений маршрут проходив крізь промислові райони міста. Але кількість «представників промисловості», котрі скористалися можливістю прорекламувати своє минуле, сьогодення і майбутнє дорівнювало одному заводу, якщо не вважати, що авіаційно-технічний музей іншого підприємства також «доповідає» про успіхи луганських авіаремонтників.
«Ми провели такий захід вперше, але думаю, свято стане традиційним. Сьогодні Луганськ — це промислове місто й крім як промисловістю нам туристів приваблювати нічим, тож треба розвивати промисловий туризм», — упевнений заступник начальника управління Луганської міської ради з питань внутрішньої та інформаційної політики Олександр Савенко.
Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери ТОВ «КРИМ АЛЬЯНС СЕРВІС», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо усунення порушень законодавства про цінні папери ТОВ «КРИМ АЛЬЯНС СЕРВІС» Відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»( 448/96-ВР ), керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України( 435-15 ), на підставі листа Кримського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі — Комісія) у зв’язку з виявленням в діях товариства з обмеженою відповідальністю «КРИМ АЛЬЯНС СЕРВІС» (код за ЄДРПОУ 02001570), яке є правонаступником акціонерного товариства закритого типу фірма «Альянс» (код за ЄДРПОУ 02001570), порушення вимог пункту 3 розділу ІІІ Порядку скасування реєстрації випусків акцій( z0822-13 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 № 737, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.05.2013 за № 822/23354 (пункту 3.1 глави 3 розділу ІІІ Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій ( z0180-99 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.1998 № 222, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.03.1999 за № 180/3473) (далі — Порядок), з метою захисту інтересів держави та інвесторів у цінні папери Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
| Р.Кузьмин останется членом ВСЮ до конца срока полномочий органа, – А.ЛавриновичЗаместитель секретаря Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) Ренат Кузьмин останется членом Высшего совета юстиции (ВСЮ) до конца срока полномочий органа. Об этом журналистам заявил ...
Решение вопросов с разделом кредита при разделе имущества супруговРешение суда или мирный договор о разделе имущества может включать в себя пункты, которые передадут одному из супругов обязанности по выплате кредита.
|