Справа № 761/4073/14-ц
Провадження №2/761/2611/2014
РІШЕННЯ
іменем України
(вступна та резолютивна частини)
17 квітня 2014 року Шевченківський районний суд м.Києва в складі:
головуючого судді Савицького О.А.
при секретарі Савенко О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві в приміщенні суду цивільну справу за ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Універсальна», ОСОБА_2, третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «Українська страхова група», про встановлення ступеня вини учасників дорожньо-транспортної пригоди,
Керуючись ст.ст. 209, 218 ЦПК України, суд
вирішив:
Відмовити ОСОБА_1 в задоволенні позову до Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Універсальна», ОСОБА_2, третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «Українська страхова група», про встановлення ступеня вини учасників дорожньо-транспортної пригоди.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду м.Києва шляхом подачі апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м. Києва протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а особами, які не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: