21.10.2013 Справа № 756/13845/13-ц
унікальний № 756/13845/13-ц
провадження № 2/756/5109/13 р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відкриття провадження у справі
21 жовтня 2013 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Васалатій К.А., розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1 про стягнення суми заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 119, 120 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 11, 122 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1 про стягнення суми заборгованості.
Призначити судове засідання на 21 листопада 2013 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Оболонського районного суду м. Києва, кабінет № 18.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 20 листопада 2013 року письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ: К. А. ВАСАЛАТІЙ
Щодо введення посади вихователя (асистента вчителя) у загальноосвітніх навчальних закладах з інклюзивним навчанням, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниМіністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Про затвердження Порядку присвоєння спеціальних звань митної служби України, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження Порядку присвоєння спеціальних звань митної служби України Відповідно до частини сьомої статті 573 Митного кодексу України( 4495д-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:
| які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року 1. Затвердити план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року , що додається.
Про Всеукраїнську перереєстрацію членів, асоційованих членів споживчих товариств, Центральна спілка споживчих товариств УкраїниПро Всеукраїнську перереєстрацію членів, асоційованих членів споживчих товариств З метою забезпечення органів управління споживчих товариств, споживспілок достовірною і неупередженою інформацією про членів, асоційованих членів споживчих товариств для прийняття управлінських рішень, спрямованих на виконання Програми подальшого реформування споживчої кооперації України ( n0007626-12 ), XXI (позачерговий) з'їзд споживчої кооперації України ПОСТАНОВЛЯЄ:
|